Jennifer Lopez ścięła swoje długie włosy. Fani pieją z zachwytu. "Jesteś jeszcze piękniejsza". Ale zmiana!

Jennifer Lopez ma nową fryzurę. Piosenkarka ścięła włosy. Tylko zobaczcie, jak prezentuje się po metamorfozie. Dobra zmiana?

Jennifer Lopez zawsze mogła pochwalić się pięknymi włosami (wyjątkiem jest jedynie uczesanie, w jakim pojawiła się na pokazie Toma Forda, więcej na ten temat TUTAJ). Piosenkarka najczęściej prezentuje się na czerwonym dywanie w upiętych fryzurach albo też decyduje się na luz i rozpuszcza swoje długie włosy. Teraz jednak Lopez postanowiła odświeżyć look i oddała się w ręce fryzjera. Na najnowszych zdjęciach widać, że mocno skróciła włosy. 

Zobacz wideo Super Bowl. Klaudia Antos wystąpiła z Jennifer Lopez. Pokazała, co działo się za kulisami:

Jennifer Lopez ma nową fryzurę

Jennifer Lopez opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć z prób w studiu muzycznym, gdzie towarzyszył jej trener od emisji głosu, Stevie Mackey.

Powrót do studia. Pracuję nad moimi umiejętnościami - napisała w opisie.

Na fotografiach piosenkarka pozuje w rozpuszczonych włosach. Już na pierwszy rzut oka widać, że te są znacznie krótsze i sięgają jej ramion. Artystyczny nieład, jaki panuje na głowie Lopez, od razu zwraca uwagę. Trzeba przyznać, że w takiej odsłonie wokalistka wygląda kapitalnie. 

 

ZOBACZ TEŻ: Jennifer Lopez na zdjęciach paparazzi. W czerwonym dresie wygląda stylowo, ale my patrzymy na jej twarz. Zero makijażu

Fani komentują nową fryzurę Jennifer Lopez

Metamorfoza Jennifer Lopez nie umknęła internautom. Pod zdjęciami szybko pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani piosenkarki nie szczędzili jej komplementów i rozpływali się nad nową fryzurą diwy. 

Wyglądasz wspaniale.
Zjawiskowa!
Jesteś jeszcze piękniejsza - zachwycali się.

I faktycznie, Jennifer Lopez w nowej, odświeżonej fryzurze prezentuje się kapitalnie. A jak wam podoba się w takiej odsłonie? 

AG