Aleksandra Popławska pokazała zdjęcie z młodości: Cyganka, czy Sophia Loren? Nie, to JA

Aleksandra Popławska postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Aktorka udostępniła archiwalne zdjęcie, na którym wygląda jak Pocahontas.

Aleksandra Popławska to aktorka znana z serialu HBO "Wataha", a prywatnie jest siostrą Magdaleny Popławskiej. Ostatnio pisaliśmy o Aleksandrze przy okazji jej spaceru z wilkiem w Beskidach oraz seksowej okładki dla "Playboya". Cała sesja okazała się zmysłowa, lecz nie wulgarna. Co jakiś czas aktorka odważne zdjęcia umieszcza także na swoim koncie na Instagramie.

Największe metamorfozy polskich gwiazd. Obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Aleksandra Popławska pokazała zdjęcie z młodości

Tym razem Aleksandra Popławska postanowiła zaskoczyć swoich fanów zdjęciem z przeszłości. Aktorka umieściła na swoim Instagramie fotografię, która wykonana została 20 lat temu. Aleksandra Popławska była wtedy niezwykle piękna i naturalna, lecz znajdowała się dopiero na początku swojej aktorskiej kariery. Nic więc dziwnego, że aktorka nie chciałaby wrócić do czasów, w których stało przed nią jeszcze tyle niewiadomych.

Cyganka to? Czy Sophia Loren... ? Nie to JA w roku 2000 na festiwalu piosenki studenckiej „Fama”. To był czas, w którym modne było opalanie twarzy i zabójczo cienkie brwi... Czas, w którym robiło się zdjęcia innym a nie sobie... Czas, w którym luksusem był obiad w barze mlecznym... Czas, w którym twarze kobiet były naturalnie piękne... Fajny czas, ale nie chciałabym się do niego cofnąć, życie wówczas było takie skomplikowane...
 

Aleksandra Popławska zapytała fanów, czy bardziej przypomina im cygankę, czy Sophię Loren. Obserwatorzy oczywiście docenili urodę aktorki, a jeden z komentatorów porównał ją nawet do Pocahontas:

Bardziej jak Pocahontas.
Cyganka, nie ma co.
Fajne :) Jest jeden problem. Teraz pani wygląda młodziej :) najpierw Ibisz, a teraz pani?
Piękna kobieta, wtedy i dziś! Pozdrawiam serdecznie.
Matko, zawsze była Pani piękna.

A Wam kogo przypomina Aleksandra Popławska na zdjęciu z młodości?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.