Anna Mucha nie rozpacza po rozstaniu. Wyjechała na narty. Uwagę zwraca, co czyta na stoku. "Grunt to mieć książkę z zachęcającym tytułem"

Anna Mucha postanowiła zrobić sobie kilka dni wolnego i wyjechała w góry, aby odpocząć od miejskiego zgiełku. Przy okazji relaksuje się przy kolejnej lekturze. I to nie byle jakiej.

Związek Anny Muchy i Marcela Sory zdecydowanie był jednym z najbardziej gorących tematów w polskim show-biznesie. Pierwsze pogłoski o tym, że aktorka rozstała się z partnerem pojawiły się już w styczniu ubiegłego roku. Jednak do tej pory żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło tych informacji.

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Sora był widziany w restauracji z tajemniczą kobietą oraz dzieckiem. Jak widać, Marcel znalazł szczęście u boku nowej osoby, a związek z Muchą należy już do przeszłości. Jak na tę wiadomość zareagowała aktorka?

Anna Mucha odpoczywa w górach

39-latka postanowiła wyrwać się z zatłoczonej Warszawy i wyjechała w góry. Prawdopodobnie gwiazda wypoczywa we Włoszech. Przypomnijmy, że aktualnie w północnych regionach kraju znajdują się ogniska epidemii koronawirusa.

Czyżby północ Italii? - zapytał jeden z obserwatorów.
Lubię być tam, gdzie się dzieje - odpowiedziała zagadkowo Mucha.

Jednak aktorka nie tylko jeździ na snowboardzie. W przerwach od aktywności fizycznej czyta książki. Ostatnio Anna udostępniła zdjęcie, na której widać okładkę jednej z nich. Trzeba przyznać, że jest dosyć intrygująca.

Grunt to dobrze wyglądać na stoku i mieć książkę z zachęcającym tytułem - napisała.

Książka nosi tytuł "Sex/Love" i to dopiero pierwszy tom z erotycznej serii BB Eastona. Wydawca opisuje ją krótkim zdaniem: będziecie wić się z rozkoszy, krzyczeć z zachwytu i śmiać się w głos. Czyżby Mucha chciała odkryć tajniki seksu? W końcu kilka dni wcześniej czytała o... miłości.

No po takim początku dnia, kawa w zasadzie nie jest mi potrzebna! Ale książki nie mogłam sobie odmówić! Zwłaszcza jeśli autorka ma na nazwisko Mucha. To ja sobie poczytam i zaraz już wszystko będę wiedziała o miłości! I dlaczego kochamy - czytamy na profilu aktorki.

Myślicie, że książki pomogą Annie przygotować się na nową miłość?

KB

Komentarze (9)
Anna Mucha nie rozpacza po rozstaniu. Wyjechała na narty. Uwagę zwraca, co czyta na stoku
Zaloguj się
 • stanislaw.sk

  Oceniono 4 razy 4

  Mucha czyta przy bzykaniu czy bzyka przy czytaniu, ale w jakiej pozycji?

 • Wies Kwiec

  Oceniono 3 razy 3

  A niejaka Mucha potrafi czytać ze zrozumieniem ?

 • clas_sic

  Oceniono 1 raz 1

  Najlepiej czyta się w goglach narciarskich :D :D

 • mr_gm

  Oceniono 1 raz 1

  Jeśli to są północne Włochy, to gratuluję przezorności, ale dla pewności asem do Polski proszę wrócić za parę miesięcy

 • wejsunek47

  0

  nasze koło gospodyń wiejskich nic nie słyszało o tej pani ale postanowiło po wypłacie 500+ też zakupić takie bajeranckie okulary żeby w czasie młócki w oczy nie leciało

 • zyg K

  0

  Czy to śnieg czy brukbet firmy Libet na włoskim stoku,cóż taki klimat i redaktor newsa?

 • aqua7x

  Oceniono 6 razy 0

  wiekszosc hejterow jest po prostu zazdrosna... ze ich nie maja jakiejkolwiek kobiety i mecza robaka w ukryciu...

 • carolina_reaper

  Oceniono 1 raz -1

  Sram na nia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX