Orły 2020. Marta Żmuda-Trzebiatowska odbiera nominację za najlepszą drugoplanową rolę. Widać duży ciążowy brzuszek

Marta Żmuda-Trzebiatowska pojawiła się na Orłach 2020. Otrzymała nominację za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą za film "Mowa ptaków". Aktorka spodziewa się aktualnie drugiego dziecka, a na wydarzeniu podkreśliła ciążowy brzuszek żółtym płaszczem. Wygląda kwitnąco!

Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula tworzą bardzo dobrze zgraną parę. Od pięciu lat są małżeństwem i doczekali się narodzin synka Bruna. Niedługo na świat przyjdzie drugie dziecko aktorów. Marta podzieliła się informacją o ciąży pod koniec ubiegłego roku za pośrednictwem Instagrama. Kobieta w jednym z wywiadów dla naszego portalu przyznała, że czuje się świetnie w błogosławionym stanie. Świetnie również wygląda! Zobaczcie, jak prezentowała się na Orłach 2020!

Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska zdradziła, czy jest szczęśliwa i jak druga ciąża wpływa na jej zawodowe obowiązki!

Marta Żmuda-Trzebiatowska w żółtym płaszczyku podkreśla brzuszek

Trzeba przyznać, że aktorka wygląda przepięknie, a ciąża ewidentnie jej służy. Po Marcie nie widać ani grama zmęczenia, choć brzuszek przyszłej mamy jest już spory. Trzebiatowska pojawiła się na ważnej dla branży filmowej imprezie, podczas której otrzymała oficjalną nominację za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą za film "Mowa ptaków". Kobieta na tę okazję dobrała bardzo elegancką, lecz ekstrawagancką stylizację. Orły 2020 należały do niej!

Czarną zwiewną atłasową sukienkę za kolano z głębokim dekoltem aktorka połączyła ze skórzaną marynarką i długimi kozakami na wysokim obcasie. Ciemne kolory i "ciężkość" materiałów dodały stylizacji pazura, a aktorce mocnego charakteru, który kłóci się z wizerunkiem pięknej i delikatnej przyszłej mamy. Marta przełamała kreację żółtym długim płaszczem. To właśnie ten ciuszek idealnie podkreślał brzuch kobiety i rozjaśnił twarz! 

Marta Żmuda-Trzebiatowska w ciążyMarta Żmuda-Trzebiatowska w ciąży KAPiF

Trzeba przyznać, że brzuszek Marty jest już dość spory. Też uważacie, że błogosławiony stan dodaje jej jeszcze większego uroku? 

BWO 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.