Małgorzata Rozenek podjęła ważną decyzję dotyczącą jej dziecka. Większość gwiazd tego nie zrozumie [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek zdradziła nam, czy po narodzinach synka będzie pokazywać jego twarz w mediach. Przy okazji wyznała, że czuje, że to będzie najpiękniejsze dziecko na świecie!

Małgorzata Rozenek pojawiała się we wtorek na ramówce TVN-u. W mrocznej stylizacji przyciągała najwięcej uwagi spośród zgromadzonych gwiazd. Po oficjalnej części chętnie udzielała wywiadów. W rozmowie z reporterem Plotka wyznała, że od samego początku będzie pokazywać twarz swojego dziecka.

CW

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (38)
Małgorzata Rozenek podjęła ważną decyzję dotyczącą jej dziecka. Większość gwiazd tego nie zrozumie [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • atmt

  Oceniono 14 razy 14

  Apel do mediów: przestańcie pokazywać twarze Rozenko-Majdanków, Cichopków, Quebonahuywieco, Maffaszion i innych plotkowych idoli, a zacznijcie ludzi wartościowych, wnoszących do świata coś dobrego, mądrego, naukowców, pisarzy czy nawet zwykłych ale ciekawych ludzi!!! Nie da się już patrzeć na te instagramowe gęby, wszystkie takie same, wszystkie tak samo głupie i tak samo puste.

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 9 razy 9

  Problemy rozenkowego świata.
  I plotka pl.
  Do wyrzygania.

 • wejsunek47

  Oceniono 6 razy 6

  czy w Polsce poza małą grupą lansujących się pustaków nie istnieją inni ludzie o których warto napisać i z nimi porozmawiać? czy GW musi zatrudniać półmózgów od takich rewelacji?

 • cracken001

  Oceniono 6 razy 6

  ?????..HAHAHAHA...czy tej GLUPIEJ ci pie wydaje sie,ze Polacy sa spragnieni widoku facjaty jej bachora ??? Probuje nabijac popularnosc niczym prymitywna "lefandofska" z klarunia,ktorej gebe chroni,niczym USA swe zloto w Fort Knox. Wsiarstwo moze jest i ciekawe jej facjaty...jak to polskie WSIARTWO

 • wejsunek47

  Oceniono 5 razy 5

  wstrząsające... cały drżę..

 • olal.bana.gw

  Oceniono 5 razy 5

  A mozesz sie idiotko zniknac razem z dzieckiem z mediow? Zajmij sie gdzies w zaciszu jego wychowaniem a nie tylko lans, media i seks publicznie. Poszla won glupia suko.

 • tomek160452

  Oceniono 5 razy 5

  głupia baba

 • yokashin

  Oceniono 4 razy 4

  Jeden wywiad o niczym z napompowanym chomikiem o glosie wykastrowanego kojota i juz chyba za cztery osobne artykuliki redahtory wypocily z tymi wielkimi newsami - podsumowujac: - chomik przytyl na diecie wege z 30 kg
  -"szlachetnie angielskie" imie zostalo wybrane dla Radzia juniora pierwszego
  - o ucieczce chomika za granice zeby "zapoznac sie z dzieckiem" tuz po tym jak surogatka urodzi
  - o "waznej decyzji" odnosnie pokazywania twarzy chomika Radzia juniora

  Czekamy w napieciu na kolejne artykuly z tegoz wywiadu rzeki, tudziez ze screenow z jej instagrama.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX