Barbara Kurdej-Szatan na premierze filmu "Swingersi" chowała się za luźną marynarką. Te zdjęcia nie uciszą plotek o ciąży

Barbara Kurdej-Szatan na premierze pojawiła się razem z mężem - Rafałem Szatanem. Choć stylizację wybrała przepiękną, naszą uwagę zwraca coś innego.

Barbara Kurdej-Szatan na uroczystą premierę filmu "Swingersi" zdecydowała się na żółty garnitur. Wyglądała w nim przepięknie, a jak wiemy, kolor żółty jest bardzo modny w tym sezonie. Na ściance towarzyszył jej mąż, który nie krył czułości i ciągle obejmował żonę. Jednak naszą uwagę zwrócił fakt, że ponownie kreacja gwiazdy jest luźna w okolicach brzucha. Czyżby zakrywała ciążowe krągłości?

Barbara Kurdej-Szatan zakrywała ciążowe krągłości?

O ciąży prezenterki jest głośno od dłuższego czasu. Choć do dzisiaj małżeństwo Szatanów nie potwierdziło domniemań, to jesteśmy pewni, że zdjęcia z premiery nie uciszą plotek. Marynarka, którą wybrała gwiazda, w dość dziwny sposób opinała się jej na brzuchu, dodatkowo wyraźnie była za duża. Czyżby to był zamierzony efekt?

Barbara Kurdej-SzatanBarbara Kurdej-Szatan Adam Jankowski/REPORTER / ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Przypomnijmy, że to nie pierwsza "luźna" kreacja gwiazdy. Podczas tegorocznych Telekamer również postawiła na luz i sukienka, którą wybrała, odcinała się tuż pod linią piersi, dając tym samym dolnym partiom ciała dużo przestrzeni. To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze plotki dotyczące ciąży gwiazdy.

Chociaż wiele portali i mediów próbowało skontaktować się z gwiazdą w tej sprawie, Basia nie chciała jej komentować.

Jak będę miała taką informację i będę chciała się nią podzielić, to się podzielę - powiedziała dla magazynu Party.pl

Przypomnijmy, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem od 10 lat i ostatnio świętowali okrągłą rocznicę. Para wspólnie wychowuje 7-letnią córkę, Hanię.

BO