Edyta Pazura zdradziła, jakim wózkiem "wozi się" jej najmłodsza córka. Cena może zwalić z nóg

Edyta Pazura zyskała sławę jako żona Cezarego. 32-latka razem z aktorem wychowuje trójkę dzieci. O macierzyństwie chętnie rozprawia na Instagramie.

Edyta Pazura, choć nie jest pełnoetatową celebrytką, to może pochwalić się całkiem imponująca liczbą obserwatorów na Instagramie. Jej profil śledzi już ponad 160 tysięcy osób. Żona Cezarego bez większych oporów pokazuje w sieci życie prywatne.

Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę.

Zobacz wideo

Tam celebrytka wrzuca najczęściej zdjęcia z mężem oraz dziećmi. Przypomnijmy, że Edyta i Cezary mają dwie córki, Amelię i Ritę, oraz syna, Antoniego Józefa. Niedawno cała rodzina wypoczywała na Dominikanie. Wrócili już jednak do Polski, a Edyta dalej relacjonuje na Instagramie cienie i blaski macierzyństwa. Ostatnio zdradziła, jakim wózkiem wozi się jej córka Rita.

Edyta Pazura pokazała wózek córki

Para, podobnie jak wiele innych gwiazd, zdecydowała się na "brykę" marki Cybex. Ten konkretny model to Cybex Spring Blossom. Cena? Niemała. W sklepach internetowych za wózek zapłacimy od dwóch do nawet ośmiu tysięcy złotych. Wszystko zależy od tego, na jakie dodatki chcemy postawić. 

Cezary i Edyta są małżeństwem od blisko 11 lat. Mimo takiego stażu w ich związku cały czas utrzymuje się żar. Podczas wakacji na Dominikanie celebrytka wrzuciła na swoją relację Stories na Instagramie zdjęcie z opisem, który nieco nas zaskoczył. Na fotce był Cezary, który trzymał stopę swojej żony i miał zawadiacki uśmiech.

Jakiś gość pod barem bardzo chciał mi czyścić buty. A zaglądał pod sukienkę - dopisała Edyta.

Śmiesznie i z dystansem - to lubimy u gwiazd!