Lexi z "Hotel Paradise" opublikowała archiwalne zdjęcie. Przed operacjami plastycznymi wyglądała zupełnie inaczej

Lexi jest uczestniczką programu "Hotel Paradise". 23-latka otwarcie przyznała się do mocnego ingerowania w swój wygląd. Jak sama stwierdziła, poprawiła biust, jednak porównując jej tare fotografie z obecnym wyglądem, można zauważyć, że nie tylko tę część ciała. Sami zobaczcie, jak wyglądała przez operacjami plastycznymi!

"Hotel Paradise" to nowy program stacji TVN, którego pierwszy odcinek zebrał szerokie grono widzów przed telewizorami. Uczestnicy mają walczyć nie tylko o miłość, ale także o pokaźną sumę pieniędzy, którą zdobędą, zostając jak najdłużej w hotelu. Jako pierwszą widzowie poznali Lexi, a dokładniej Aleksandrę Domańską z Warszawy. 23-latka od razu wzbudziła kontrowersje. Czy rzeczywiście wygląda na swój wiek?

Zobacz wideo Zobaczcie, jak Klaudia El Dursi świętuje zakończenie programu

Lexi bez operacji plastycznych - nie do poznania

Niektórych może dziwić fakt, że ktokolwiek decyduje się na udział w tak odważnym formacie, jakim jest "Hotel Paradise", prowadzony przez Klaudię El Dursi. Uczestnicy w pierwszym odcinku przyznali, że ich wspólną cechą jest pewność siebie, która pozwala im na tak silne uzewnętrznianie się przed widzami. Tajemnic przed milionami Polaków nie miała również Lexi. Młoda kobieta na wstępie powiedziała, że lubi korzystać z medycyny estetycznej i poprawiła swój biust. 

 

Okazuje się jednak, że biust nie jest jedyną częścią ciała Aleksandry Domańskiej, która została poddana operacji. 23-latka powiększyła też usta i poprawiła kości policzkowe. Szczególną różnicę w wyglądzie kobiety widać, gdy porównamy jej aktualny wizerunek ze zdjęciem z przeszłości. Lexi opublikowała na Instagramie zaskakującą fotkę.

Fani kobiety zastanawiają się, co skłoniło ją do tego, by ingerować tak mocno w swój wygląd. Również uważacie, że metamorfoza Lexi nie wyszła jej na dobre? Kobieta ze zdjęcia znacznie różni się od kontrowersyjnej uczestniczki "Hotelu Paradise". 

Aleksandra Domańska ma 23 lata i nie ukrywa, że ma za sobą sporo zabiegów "upiększających". Jak wyglądała kiedyś? 

Lexi z 'Hotel Paradise'Lexi z 'Hotel Paradise' Instagram/ @lexi.alexi

BWO