18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Paul Montana kolejny raz pokazał nagie zdjęcie Ilony Felicjańskiej. Przy okazji zwrócił się do osób, które krytykują ich związek

Paul Montana ponwonie wstawił nagie zdjęcie żony. Wystosował też wiadomość do przeciwników pary.

Ilona Felicjańska i Paul Montana są jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w polskim show-biznesie. Mają za sobą już niejeden kryzys, a ich fani szczerze nie nadążają za ich relacją. Ostatnio w sieci pojawiła się informacja o ślubie pary, czym Paul pochwalił się na swoim Instagramie. Oczywiście nie zabrakło nagiego zdjęcia żony, które spotkało się z ogromną krytyką wśród internautów. Najwyraźniej Paul nie zamierza się tym przejmować i ponownie wstawił roznegliżowaną fotkę Ilony.

Paul Montana pokazał nagie zdjęcie żony

Zdjęcie, którym pochwalił się w sieci możemy zobaczyć na jego instagramowym profilu. Musimy przyznać, że jest ono dość subtelne. Ilona pozuje, leżąc i przykrywa intymne części ciała. Cała fotografia jest czarno-biała, co jeszcze bardziej dodaje klimatu, ale to opis zdjęcia przykuwa uwagę, bo jest dosyć kontrowersyjny. Paul postanowił odpowiedzieć na hejt, jaki dotyka jego i Ilonę.

Żyję swoim życiem, dokładnie tak jak chce. Zawsze osiągam to, co chce osiągnąć. Kocham moją żonę nad życie. I kocham nasz zwariowany sposób miłości. Wiem, że nie każdemu może to pasować, a moje social media są moim sposobem zabawy. Chcecie zagrać ze mną w tę zabawę? Zapraszam! Nie lubisz tego? To co tutaj robisz?! PS. Wszystkie zdjęcie, które wstawiam, są akceptowane przez moją żonę. Jest to nasz plac zabaw, na którym się razem bawimy - napisał.
 

Do zdjęcia odniosła się sama Ilona, która postanowiła je skomentować:

Nie oddałabym żadnej wspólnej chwili, bo każda z nich uczyła nas MIŁOŚCI i prowadziła do DOMU - napisała.

Przypomnijmy, że w grudniu ubiegłego roku para trafiła do aresztu w Miami, czego powodem miała być, napaść Felicjańskiej na partnera. Mimo zakazu zbliżania się, nadal pozostali w bliskich stosunkach. Najwyraźniej trudne chwile umocniły ich związek.

BO