Dominika Kulczyk na prezentacji wiosennej ramówki TVN postawiła na nowoczesną elegancję. Było ładnie, ale nudno

Dominika Kulczyk przybyła na prezentację wiosennej ramówki TVN. Na to wydarzenie wybrała fioletowy garnitur. Jak zaprezentowała się miliarderka?

Dominika Kulczyk prowadzi autorski program "Efekt Domina", który jest emitowany na antenie TVN od 2014 roku. To format, w którym prowadząca podróżuje po świecie i opowiada historie potrzebujących. Program wraca na antenę wiosną i z tej okazji prowadząca pojawiła się we wtorek na pokazie ramówki. Sprawdźcie, jak się prezentowała. 

Natalia Nykiel o programie "The Four - Bitwa o sławę"

Zobacz wideo

Dominika Kulczyk na prezentacji wiosennej ramówki TVN

Założycielka Kulczyk Foundation postawiła na fiolet. Prosta marynarka była wyposażona w efektowny pas, do tego Dominika założyła pasujące luźne spodnie o długości 7/8. Dodatkowo stylizację zwieńczyła niebieskimi welurowymi szpilkami. Włosy pozostawiła naturalnie proste, a cały look zwieńczyła makijażem, który podkreślał jej niebieskie oczy. Naszym zdaniem miliarderka wyglądała dobrze, ale mało efektownie - stylizacji zdecydowanie zabrakło pazura i czegoś, dzięki czemu Dominika zostałaby zapamiętana i co dałoby efekt "WOW!". Zdjęcia ze ścianki znajdziecie w naszej galerii.

O Dominice Kulczyk zrobiło się ostatnio głośno przez jej londyńską inwestycję. Amerykański serwis ekonomiczny Bloomberg informował, że polska miliarderka zakupiła nieruchomość wartą 57,5 miliona funtów, a więc około 300 milionów złotych. Posiadłość znajduje się w dzielnicy Knightsbridge, tuż obok pałacu brytyjskiej rodziny królewskiej i ekskluzywnego domu towarowego Harrods.

Na prezentacji wiosennej ramówki TVN zdecydowanie królowały garnitury. Postawiły na nie Agata Młynarska, Małgorzata Kożuchowska, Anna Maria Wesołowska, Dorota Szelągowska czy Monika Olejnik. Sprawdźcie, jak gwiazdy prezentowały się na wydarzeniu

DK

Więcej o: