Katarzyna Cichopek pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z wakacji. "Ale duże te Wasze maluchy". Rzeczywiście!

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Katarzyna Cichopek pokazała swoje dzieci. Widać, jak już podrosły.

Katarzyna Cichopek przyzwyczaiła swoich obserwatorów do tego, że chętnie dzieli się z nimi nie tylko kulisami swojej pracy, ale również życiem prywatnym. Na Instagram wrzuca też porady na temat pielęgnacji, gotowania, a nawet sprzątania. Nie brakuje też relacji z rodzinnych wypadów, jednak do tej pory aktorka nie zdecydowała się publikować wizerunku swoich dzieci. Tym razem zdradziła nieco tajemnicy i pokazała, jak wyrosły. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z

Katarzyna Cichopek na wakacjach z dziećmi 

Katarzyna Cichopek nie ma problemu z opowiadaniem o swojej prywatności, jednak już nie jest tak chętna do pokazywania się z dziećmi publicznie. Aktorka jest matką dwójki dzieci: 11-letniego Adama i 7-letniej Heleny. Nie zobaczymy ich z mamą na ściance, jedynie czasami na Instagramie, gdzie nie pokazuje ich twarzy. Tak było i tym razem, gdy Cichopek pokazała rodzinne zdjęcia z oceanarium w Hiszpanii. Fotka całej rodziny wpatrzonej w wielkie akwarium jest urocze. Przy okazji pokazuje nam, jak duże są już dzieci aktorki. Czas płynie nieubłaganie, co zauważyli również fani w komentarzach. 

Pięknie. Ale duże te Wasze maluchy.
Kiedy to zleciało. Dzieciaki zaraz was przerosną. Świetny widok. 
Super rodzinka. Maluchy już nie takie małe - piszą pod zdjęciem. 
 

Faktycznie, dzieci Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nie są już takie malutkie. Myślicie, że aktorka pójdzie śladami Cezarego i Edyty Pazurów i po jakimś czasie zdecyduje się pokazać twarz swoich pociech?

RG