Ilona z "Rolnik szuka żony" spędziła weekend z Adrianem. Na Instagramie szczerze napisała, co o nim myśli

Ilona i Adrian z programu "Rolnik szuka żony" ku uciesze fanów, nadal są parą. Zakochani ciągle o sobie myślą i spędzili razem ostatni weekend. Ilona szczerze podsumowała powrót do rzeczywistości

Ilona to bohaterka szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Wraz z poznanym w reality show Adrianem nadal tworzy zgraną parę. Świadczyć o tym może chociażby fakt, iż z sympatii ukochani droczą się na Instagramie, a ich obserwatorzy co i rusz mają okazję oglądać wspólne zdjęcia pary.

Rolnik szuka żony - te pary przetrwały. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Ilona spędziła weekend z Adrianem

Chociaż fanów Ilony interesują kwestie związane z jej urodą, i wystarczy w tym miejscu wspomnieć o wielkiej aprobacie, z jaką spotkały się naturalne rzęsy uczestniczki programu czy zainteresowanie, jakie wzbudziła jej nowa fryzura, to jednak jej związek z Adrianem najbardziej ciekawi obserwatorów. Nic więc dziwnego, że każdy post dotyczący ich relacji czy wspólnie spędzonego czau spotyka się z dużym zainteresowaniem.

Jak się okazuje, ostatni weekend Ilona i Adrian spędzili razem. Wybrali się na wycieczkę do szklarni, a towarzystwa dotrzymywał im piesek kobiety. Rolniczka, jak sama pisze, po powrocie ciągle myśli o swoim ukochanym:

Czeeeść! Jak tam rozpoczęliście nowy tydzień? Ja właśnie wracam po dłuższym weekendzie do domu i swoich obowiązków. A myślami nadal jestem u @adrianberkowicz - napisała na Instagramie.

Post Ilony z "Rolnika" spotkał się z niezwykle pozytywnym przyjęciem przez wszystkich obserwatorów jej instagramowego profilu. W komentarzach pod postem ukochanej Adriana fani życzyli parze powodzenia, szczęścia oraz miłości.

Ilona, od początku trzymałam za was kciuki i trzymam dalej. Powodzenia.
Uwielbiam Was. Jesteście tacy prawdziwi i szczęśliwi. Życzę Wam jeszcze więcej szczęścia, miłości i radości z każdego kolejnego dnia.
Super. Od początku wiedziałam, że wasza para to jest to. Dużo szczęścia i miłości wam życzę.
Jesteście moimi zdecydowanymi ulubieńcami tej (ostatniej) edycji. Od początku mówiłam do telewizora - Adrian wybierz Ilonę!

Dołączamy się do życzeń i czekamy na dalszy rozwój miłości!

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.