Paul Montana pokazał, jak Ilona przygotowywała się do ślubu. Znów ją upokorzył. Internautka: Po co to zdjęcie?

Paul Montana po raz kolejny pokazał dziwne zdjęcia żony. Nagą fotografią Ilony Felicjańskiej jaką zamieścił, oburzyła się internautka. Szybko jej odpowiedział.

Związek Ilony Felicjańskiej i Paula Montany w ciągu kilku ostatnich miesięcy przechodził niemały kryzys. Przypomnijmy, że tuż przed świętami Bożego Narodzenia para trafiła do aresztu w Miami, czego powodem miała być, napaść Felicjańskiej na partnera. W międzyczasie Montana opublikował na Instagramie zdjęcia Felicjańskiej w intymnej sytuacji. Mimo wszystko sama zainteresowana zapewniała, że w jej związku wszystko układa się wspaniale, czego dowodem miał być ślub, który wzięli niespełna tydzień temu w Londynie. W swoich mediach społecznościowych opublikowali szeroką relację z tego wydarzenia, a także z przygotowań. Paul znowu pokusił się o pokazanie nieco bardziej intymnej fotki Ilony.

Paul Montana znowu upokorzył Felicjańską

Paul Montana pokazał serię zdjęć, które wykonał tuż przed ślubem. Na fotkach widzimy Ilonę, która przymierza swoją suknię ślubną. Niestety świeżo upieczony mąż zdecydował się też pokazać zdjęcie, na którym cała naga Ilona wkłada buty. To nie do końca zrozumiałe, co zauważyła też internautka, która zwróciła mu uwagę. 

Gratulacje, suknia idealna, ale uważam, że powinieneś zostawić nagie zdjęcia Ilony tylko dla siebie - napisała zatroskana. 

Co ciekawe, na odpowiedź ze strony Paula Montany nie trzeba było długo czekać. 

Każdy ma prawo do swojej opinii, ale dzięki - odpowiedział. 

Inni internauci byli bardziej bezpośredni i konkretnie uderzali z Paula. 

Po co to zdjęcie? Nie kumam zamierzeń.
Jak można tak upokorzyć żonę?
Sam się rozbierz i pajacuj. Jak można poniżyć tak kobietę? - piszą oburzeni. 

Niestety to już nie pierwszy raz, gdy Paul Montana posuwa się tak daleko. Zastanawia nas jedynie, czy zdjęcia są publikowane za zgodą Ilony. Ta kilka dni temu w rozmowie z Plotkiem zaznaczyła, że nie chce komentować swojego życia prywatnego, bo w ostatnim czasie działo się w nim zbyt wiele.

RG

Więcej o:
Komentarze (34)
Paul Montana pokazał, jak Ilona przygotowywała się do ślubu. Znów ją upokorzył. Internautka: Po co to zdjęcie?
Zaloguj się
 • wiliams2101

  Oceniono 15 razy 15

  Oboje to oni zdrowi nie są. A ja też, że marnuje czas na takie pierdoły i jeszcze to komentuje.

 • bronze

  Oceniono 6 razy 6

  on jest po prostu zboczony, a ona sie na to godzi. Oboje wymagaja leczenia, bo sobie jeszcze zrobią krzywde ekperymentując

 • omennemo

  Oceniono 8 razy 6

  Ośmieszył, upokorzył? a kiedy ma ją pokazywać nago, kiedy będzie miała 80 lat? Wtedy by ją upokorzył. Na razie kobitka jest jeszcze na chodzie. Inna sprawa że całkiem normalne to raczej nie jest i być może rzeczywiście Ilonka macza w tym palce w celu wzbudzenia zainteresowania. Z tym że nagości na zdjęciu za wiele nie ma.

 • tomaszkulej

  Oceniono 5 razy 5

  Mówią, że miłość jest ślepa.
  Tak też jest z Iloną Felicjańską, wykorzystywaną przez Paula Montanę.
  Nie dostrzega ona, że jej partner ją ośmiesza i upokarza. Ale to już jej problem. Widać ma osobowość ofiary. Tylko nie wiem, czy dobrze się z tym czuje. Jej zmagania z nałogiem alkoholowym, mogą świadczyć o tym, że nie.

 • Zdzislaw Zdziara

  Oceniono 4 razy 4

  Mam wrażenie że ci celebryci żyją na wiecznym haju. Proszek popijają łychą

 • 1234pablo

  Oceniono 4 razy 4

  Upokorzenie to praca w pudelku albo innym plotku, a nie nagie zdjęcie. Także, bez przesady.

 • siwywaldi

  Oceniono 4 razy 4

  Z czego tu robić sensację? Mnie nawet nie drgnął.... :-)

 • j-a-ga

  Oceniono 4 razy 4

  Kolejne nagie zdjęcie Kielony. Nudne to już jest. Chcemy zdjęcia nagiego Paula najlepiej z pogryzionego z drinkiem w ręku. To by było WOW 😄

 • robta_se_tak_dali

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wiem co oni biorą ale dopóki zdrowie i psycha się nie rozleciały to niech się bawią, dlaczego nie ? Skoro im nawet na komisariacie policji dobrze razem... Szkoda tylko, że pani na tym zdjęciu z komisariatu nie przypomina tej kokieteryjnej, sexy tygrysicy ze zdjęć poprzednich... Jakaś taka bidna bidula

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX