Edyta Górniak pokazała się bez makijażu. Fani zalali ją komplementami: Cudo to mało

Edyta Górniak, przebywająca obecnie w Stanach Zjednoczonych, podzieliła się z fanami wyjątkową nowiną oraz zdjęciem. Diwa pokazała się bez makijażu.

Wiele wskazuje na to, że Edycie Górniak zaczyna powodzić się we wszystkich dziedzinach życia. Diwa cieszy się sylwetką, której pozazdrościłaby jej niejedna nastolatka, znalazła bratnią duszę, a jej przyjaźń z Kingą Rusin kwitnie. Aktualnie piosenkarka przebywa w Stanach Zjednoczonych i zdążyła się już pochwalić zdjęciami z Los Angeles. Możemy podejrzewać, że za wzorem Justyny Steczkowskiej, Górniak udała się za ocean celem nagrania nowego singla lub płyty...

Zobacz wideo Gwiazdy bez makijażu:

Edyta Górniak bez makijażu

Swoich obserwatorów Edyta Górniak miło zaskoczyła nowym postem na Instagramie. Wpis wokalistki sugeruje bowiem, że jest ona w trakcie pracy nad nową piosenką. Diwa wstawiła również swoje zdjęcie, które wykonała przed samym zaśnięciem. Na twarzy piosenkarki próżno więc szukać makijażu.

Dla was dzień dobry, dla mnie dobranoc. Zasypiam z nową piosenką dla Was. Powoli rodzi się w moim sercu - napisała na Instagramie diwa.
 

Tym samym Edyta Górniak dołączyła do wielu gwiazd i celebrytek, które promują naturalne piękno. Przypomnijmy, że w tym zacnym gronie jest już Ilona Ostrowska, która pokazała się bez grama makijażu czy Joanna Koroniewska, która bardzo często wstawia swoje w pełni naturalne zdjęcia.

A jak fani zareagowali na nowe zdjęcie Edyty Górniak? Okazuje się, że wielbiciele polskiej diwy docenili jej urodę także bez makijażu. Niektórzy porównali ją nawet do... bogini!

Dobranoc. Niech anioły, takie jak Ty, mają Cię w swojej opiece.
Cudo to mało. Bogini. Słodkich snów skarbie.
Jesteś taka piękna zewnętrznie i wewnętrznie.

Wy również jesteście zachwyceni?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.