Komentarze (43)
Córka Stevena Spielberga rozpoczyna karierę w porno biznesie. Ojciec jest zawstydzony wyznaniem córki. "Stara się ją zrozumieć"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • marek.usc

  Oceniono 7 razy 1

  Szkoda mi Spielberga bo reżyser genialny tylko chyba zabrakło mu pasa na córkę w dzieciństwie żeby jej wybić głupoty z głowy

 • cerrie35

  Oceniono 3 razy 1

  Nie wiemy na ten przykład, czy córeczka jest zależna finansowo w jakikolwiek sposób od rodziców. I czy znane nazwisko jakoś jej pomaga w życiu. Sądząc po tym, że miała wcześniej pracę, to raczej nie musiała specjalnie korzystać z pieniędzy tatusia. Jest pełnoletnia. Co rodzic w takim przypadku może. No może wyrzec się własnego dziecka. I tu wkracza decyzja rodzica. Czy to co chce "Nabroić" dziecko, jest na tyle godne potępienia, iż należałoby się go wyrzec. Najwidoczniej jej ojciec uważa, iż jego miłość do córki jest na tyle silna, iż on sam jako ojciec jest w stanie przełknąć tę gorzką pigułkę.
  A co ma publicznie mówić? Ma z radością klaskać i chwalić wybór swojej córki? Przecież to oczywiste, iż publicznie będzie potępiać jej zachowanie, żeby nie wyjść na rodzica, który nie ma kręgosłupa moralnego.

 • staefun

  0

  No, faktycznie - niefajne to. Pewnie wyglądałoby to inaczej dla taty gdyby reżyserowała te filmy...

 • teen69

  Oceniono 2 razy 0

  on Zyd a ona biała murzynka w dodatku wstrętna. Pewnie ma szansę na stosunek tylko gdy jest to w scenariuszu.

 • teraz1

  Oceniono 2 razy -2

  Nie daleko pada jabłko od jabłoni

 • 2login

  Oceniono 9 razy -7

  Steven jest bodobno ostrym zbokiem wiec wszystko sie zgadza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX