Książę William i księżna Kate z dziećmi na farmie. Mały Louis pokochał traktory, a Charlotte znowu pokazała charakter

Księżna Kate i książę William wypoczywali z dziećmi w Norfolk. Odwiedzili tam farmę bydła. Książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis zupełnie inaczej zareagowali na to doświadczenie.

Książę William słynie z tego, że spotykając się z poddanymi, chętnie opowiada o swoich dzieciach, a szczególnie o ich upodobaniach i zainteresowaniach. Każda taka informacja jest na wagę złota, a media na całym świecie rozpisują się na ten temat. Kiedyś na przykład wyznał, że książę George uwielbia "Króla Lwa". Tym razem zdradził, jak się zachowały jego pociechy na farmie.

Księżna Kate zaprojektowała ogród. Na otwarcie zabrała dzieci. Słodziaki!:

Zobacz wideo

Książę William o swoich dzieciach

Tym razem pojawił się w Cardiff, gdzie Walia przegrała z Francją w meczu 3. kolejki Pucharu Sześciu Narodów. Przed tym wydarzeniem spotkał się m.in. z kontuzjowanymi zawodnikami i znowu podjął temat księżniczki Charlotte oraz jej braci, czyli księcia George'a i Louisa.

W tym tygodniu byliśmy z dziećmi na farmie, gdzie były jagnięta. Z początku Charlotte nie była przekonana co tego miejsca, ale George poszedł tam od razu. Louis za to uwielbia traktory - opowiadał z entuzjazmem.

Dodał też, że dzieci uwielbiają obserwować zwierzęta, a także odważyły się je karmić, co bardzo im się spodobało. Przy okazji podkreślił, że z księżną Kate chcą, by ich dzieci poznały, jak się żyje w różnych miejscach - w tym także na wsi.

Księżna Kate o swoich dzieciach

Książę William uwielbia opowiadać o swoich dzieciach, jednak to ich mama zdradza znacznie więcej. Niedawno opowiedziała, że Charlotte i George wykazują zainteresowanie fotografią. W zeszłym roku sporo zdradziła też szczegółów dotyczących Loiusa. Okazuje się, że najmłodsze dziecko Kate i Williama uwielbia kwiaty - zwłaszcza je wąchać.