Martyna Gliwińska pokazała ogromny ciążowy brzuch. Poród zbliża się wielkimi krokami. Potrafi to jednak sprytnie ukryć

Martyna Gliwińska niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Była partnerka Jarosława Bieniuka pokazała, jak teraz wygląda w bardzo zaawansowanej ciąży.

Martyna Gliwińska jest w ciąży i niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk, ale para nie jest już razem, o czym Martyna Gliwińska opowiedziała w rozmowie z "Na Żywo" kilka miesięcy temu.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu- zwierzyła się Martyna Gliwińska tygodnikowi.

Nie jest tajemnicą, że ostatnie momenty ciąży są dla byłej partnerki Jarosława Bieniuka bardzo uciążliwe. Ostatnio pożaliła się bowiem na Instagramie, że już źle znosi swój stan. Tym razem z kolei pochwaliła się ogromnym ciążowym brzuchem.

Martyna Gliwińska pokazała ciążowy brzuch

Była partnerka Jarosława Bieniuka już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Jej brzuch jest już tak duży, że świadczy to tylko o jednym - poród zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Teraz Martyna Gliwińska pochwaliła się na Instagramie, jak wygląda. Co jednak ciekawe, mimo rozmiarów swojego brzuszka, jest w stanie go całkiem nieźle ukryć, co udowodniła na pierwszym opublikowanym zdjęciu. Wystarczy jednak, że Martyna się odwróci i widać pokaźnych rozmiarów brzuszek.

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska Instagram/martyna.gliwinska

Przypomnijmy, że do tej pory była partnerka Jarosława Bieniuka nie zdradziła, jakiej płci jest dziecko, ani jakie imię dla niego wybrała. Co jednak ciekawe, jakiś czas temu polubiła komentarz fanki, która sugerowała, że urodzi synka. Ciekawe, czy to prawda?

Więcej o:
Komentarze (7)
Martyna Gliwińska pokazała ogromny ciążowy brzuch. Poród zbliża się wielkimi krokami
Zaloguj się
 • gapcio2010

  Oceniono 5 razy 5

  Za chwile będziemy mimowolnymi świadkami kolejnego harlequina i prania nowych brudow przed calym swiatem....

 • yuraathor

  Oceniono 4 razy 4

  laska wgapiona w smarfon wygląda jak idiotka, każda i zawsze

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 3 razy 3

  Co na to rozenkowa i byAnn? Nie ścigają się?

 • li_lah

  Oceniono 3 razy 3

  Po co narzucała się Bieniukowi, to pajac, dzieciak, którego całe życie za uszy do góry ciągnęła Anka P.
  Smutny koniec tego wszystkiego, że sama została w ciąży.
  Dziś to już pewnie nieistotne, będzie miala dziecko i to się liczy. Ale dziewczyno miej honor nie pchaj się więcej tam gdzie jesteś tylko wykorzystywana.....

 • wejsunek47

  Oceniono 1 raz 1

  uroczy świat pustaków obserwowany przez pustaków...

 • atmt

  Oceniono 1 raz 1

  Słuchajcie redachtorzy z Plotka! Właśnie się dowiedziałem, że Karyna Mitręga spod piątki zrobiła sobie fotkę w łazience. Podobno użyła nowego tuszu do rzęs z Biedronki! Wskakujcie na jej instagram i macie temat na nowy artykuł. Nie ma za co!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX