Martyna Gliwińska pokazała ogromny ciążowy brzuch. Poród zbliża się wielkimi krokami. Potrafi to jednak sprytnie ukryć

Martyna Gliwińska niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Była partnerka Jarosława Bieniuka pokazała, jak teraz wygląda w bardzo zaawansowanej ciąży.

Martyna Gliwińska jest w ciąży i niedługo po raz pierwszy zostanie mamą. Ojcem dziecka jest Jarosław Bieniuk, ale para nie jest już razem, o czym Martyna Gliwińska opowiedziała w rozmowie z "Na Żywo" kilka miesięcy temu.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu- zwierzyła się Martyna Gliwińska tygodnikowi.

Nie jest tajemnicą, że ostatnie momenty ciąży są dla byłej partnerki Jarosława Bieniuka bardzo uciążliwe. Ostatnio pożaliła się bowiem na Instagramie, że już źle znosi swój stan. Tym razem z kolei pochwaliła się ogromnym ciążowym brzuchem.

Martyna Gliwińska pokazała ciążowy brzuch

Była partnerka Jarosława Bieniuka już niedługo urodzi swoje pierwsze dziecko. Jej brzuch jest już tak duży, że świadczy to tylko o jednym - poród zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Teraz Martyna Gliwińska pochwaliła się na Instagramie, jak wygląda. Co jednak ciekawe, mimo rozmiarów swojego brzuszka, jest w stanie go całkiem nieźle ukryć, co udowodniła na pierwszym opublikowanym zdjęciu. Wystarczy jednak, że Martyna się odwróci i widać pokaźnych rozmiarów brzuszek.

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska Instagram/martyna.gliwinska

Przypomnijmy, że do tej pory była partnerka Jarosława Bieniuka nie zdradziła, jakiej płci jest dziecko, ani jakie imię dla niego wybrała. Co jednak ciekawe, jakiś czas temu polubiła komentarz fanki, która sugerowała, że urodzi synka. Ciekawe, czy to prawda?