Quentin Tarantino po raz pierwszy został ojcem. Jego o 20 lat młodsza żona urodziła. Znamy płeć dziecka

56-letni Quentin Tarantino przywitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Jego o 20 lat młodsza żona urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Quentin Tarantino ma powody do radości. Jak się okazuje, 56-letni aktor po raz pierwszy został ojcem. Na świat przyszedł jego syn, o czym informuje serwis People.com. Dziecko Quentina Tarantino i Danielli Pick urodziło się 22 lutego, o czym poinformował media przedstawiciel reżysera.

Daniella i Quentin Tarantino z radością ogłaszają narodziny pierwszego dziecka - poinformował.

Niestety, nie zdradzono, jakie imię para wybrała dla swojego dziecka. Pewne jest jedynie, że reżyser doczekał się narodzin syna. Gratulujemy!

Żona Quentina Tarantino

Quentin Tarantino i Daniella Pick poznali się w 2009 roku. Wtedy reżyser promował swój film "Bękarty wojny" podczas wizyty w Izraelu. Daniella jest izraelską modelką i to właśnie w jej kraju mieli okazję spotkać się po raz pierwszy. Para była związana ze sobą przez jakiś czas, ale niestety rozstała się. Reżyser zaczął się wtedy spotykać z kostiumografką Courtney Hoffman.

W 2015 roku Quentin Tarantino i Daniella Pick znów wrócili do siebie, a dwa lata później zaręczyli się. W sierpniu 2019 roku ogłosili, że spodziewają się dziecka.

Daniella i Quentin Tarantino z radością ogłaszają, że spodziewają się dziecka - powiedział wtedy rzecznik reżysera.

Związek Quentina Tarantino i Danielli Pick od początku budził spore kontrowersje ze względu na różnicę wieku. Daniella jest 20 lat młodsza od reżysera.

Więcej o: