Blanka Lipińska pochwaliła się nową fryzurą. Jeszcze bardziej rozjaśniła swoje włosy

Blanka Lipińska postanowiła wybrać się do fryzjera. Na Instagramie pochwaliła się metamorfozą.

Ostatnie tygodnie były dla Blanki Lipińskiej wyjątkowo intensywne. Pisarka promowała bowiem film "365 dni", który powstał na podstawie jej powieści. Teraz natomiast udało jej się znaleźć czas dla siebie i wybrała się do fryzjera. Metamorfozą pochwaliła się na Instagramie.

Zobacz wideo

Blanka Lipińska rozjaśniła włosy

Gwiazda zdała szczegółową relację z pobytu u fryzjera. Okazuje się, że zdecydowała się jeszcze bardziej rozjaśnić swoje włosy. Blanka Lipińska wybrała beżowy i lekko wpadający w róż odcień blondu. Ten kolor jest znacznie jaśniejszy od jej wcześniejszego, więc zmiana jest zauważalna. Przy okazji pisarka postanowiła odżywić włosy, dla których rozjaśnianie nie jest korzystnym zabiegiem.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska Instagram/blanka_lipinska

Mam nieprawdopodobnie odżywioną głowę, która już powoli zaczynała się sypać. No bo nie czarujmy się, bo jest się szatynką, która farbuje włosy na blond, może być różnie – powiedziała Blanka na Instastories.

W nowym wydaniu będziemy mogli podziwiać Blankę nowym show Polsatu, "Tylko jeden", którego została gospodynią. W trakcie programu zostanie wybrany "jeden" uczestnik, który podpisze zawodowy kontrakt z MMA. Blanka zaczęła już pojawiać się na planie.

 

Jak wam się podoba w nowej fryzurze?