Agata z programu "Rolnik szuka żony" na romantycznej kolacji z tajemniczym mężczyzną. "Udała się randka?"

Agata z szóstej edycji "Rolnik szuka żony" nie znalazła uczucia w programie. Jednak najnowsze opublikowane przez nią zdjęcia wskazują na to, że prawdopodbnie odnalazła swoją miłość.

"Rolnik szuka żony" miał pomóc uczestnikom znaleźć prawdziwe uczucie, które zaowocuje trwałą relacją poza telewizyjnym programem. Jednak mało którym parom udało się osiągnąć tę pełnię szczęścia. W większości przypadków związki zawarte przed kamerami na oczach milionów Polaków kończyły się prędzej, niż zaczynały. Niektórzy przeżyli zawód miłosny jeszcze podczas nagrań na planie zdjęciowym, ponieważ nie zostali wybrani przez swoich ulubieńców do dalszego rozwoju znajomości. Z taką sytuacją zmierzyła się Agata, której względy odrzucił Adrian, decydując się na związek z Iloną. Porzucona kobieta chyba już odnalazła swoją miłość!

Zobacz wideo Bardowscy udowodnili, że telewizyjne uczucie może przerodzić się w prawdziwą miłość. Ujawnili imię córeczki!i

Agata z "Rolnika" na randce

Agata z "Rolnika..." zdecydowała się na to, by podzielić się z obserwatorami jej profilu na Instagramie zdjęciami z romantycznego wieczoru. Kobieta poszła na randkę z tajemniczym mężczyzną we Wrocławiu. Na zdjęciach, które pokazała, Widać jedynie, że para, siedząc blisko siebie, wspólnie ogląda spektakl w jednym z teatrów muzycznych. Agata od zawsze twierdziła, że jest miłośniczką sztuki, więc decyzja na kulturalne spędzenie wieczoru w jej przypadku chyba nikogo nie zdziwiła. 

 

Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się prezentem, który otrzymała w ten wyjątkowy dzień. Dziewczyna jest widocznie fanką Blanki Lipińskiej, ponieważ z chęcią przyjęła podarunek w formie książek popularnej pisarki. 

Agata na kolacji zajadała się pierogami, a na tę okazję dobrała białą bluzkę i czarną ramoneskę z ciemnymi kozakami i modnymi rajstopami w kropki. Kobieta nie chcąc wzbudzać sensacji, zablokowała możliwość komentowania opublikowanego postu. Pod wpisem zostawiła jedynie pytanie, na które i tak nie odpowiedziała:

I co, udała się randka? - napisał jeden z Internautów. 

Myślicie, że Agata odnalazła swoją miłość? Pamiętacie, jak prezentowała się u boku Adriana?

Agata i Adrian - 'Rolnik szuka żony'Agata i Adrian - 'Rolnik szuka żony' Instagram/ @rolnikszukazonytvp

BWO