Internautka nie wierzy, że Patrycja Markowska pokonała kryzys w związku. "Wymuszone uśmiechy, sztuczny luz". Wokalistka odpowiedziała

Patrycja Markowska pokazała rodzinne zdjęcie z wakacji. To nie spodobało się jednej z internautek, która nie wierzy w szczęście wokalistki.

Patrycja Markowska pochwaliła się na Instagramie rodzinnymi zdjęciami z wakacji. Wokalistka opublikowała dwie fotografie, na których można zobaczyć zarówno ją, jej partnera, Jacka Kopczyńskiego, jak i syna Filipa. Wszyscy wyglądają na szczęśliwych, co nie spodobało się jednej internautce.

Zobacz wideo Patrycja Markowska o synu i kryzysie w małżeństwie

Patrycja Markowska odpowiada na hejt

Jakiś czas temu Patrycja Markowska przechodziła poważny kryzys ze swoim partnerem. Sprawa była na tyle poważna, że oboje zdecydowali się pójść na terapię, o czym wokalistka opowiedziała nam w jednym z wywiadów. Rozmowę z gwiazdą możecie zobaczyć TUTAJ. Terapia była skuteczna - Patrycja i Jacek nie tylko wciąż tworzą związek, ale także chętnie okazują sobie sporo czułości zarówno na czerwonym dywanie, jak i w sieci.

Ostatnio Patrycja Markowska pokazała na Instagramie, jak z rodziną spędza wolny czas na wakacjach. Jedna z fanek nie uwierzyła w szczęście wokalistki.

 
Hmm... Wymuszone uśmiechy, sztuczny luz... Rzeczywiście tylko małolaty mogą nabrać się na to "rodzinne szczęście"... - napisała.

Patrycja Markowska postanowiła nie zostawiać takiego komentarza bez odpowiedzi, a jej reakcja była żartobliwa i pełna dystansu.

Ale nas przejrzałaś! - napisała wokalistka.

Dobrze, że gwiazda umie sobie radzić z hejterami. 

KM

Więcej o: