Julia Wołkowa z Tatu bardzo się zmieniła. Sporo medycyny estetycznej. Trudno ją rozpoznać

Julia Wołkowa z Tatu przeszła ogromną metamorfozę. Trudno porównać jej obecny wizerunek do tego sprzed dwóch dekad. Jako 14-latka charakteryzowała się świeżością i dziewczęcością. Dziś nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej. Trudno ją rozpoznać!

Julia Wołkowa nadal lubi szokować, jednak teraz zwraca większą uwagę na swój wygląd. Kobieta w niczym nie przypomina młodziutkiej wokalistki rosyjskiego zespołu Tatu, który założyła razem z Leną Katiną w 1999 roku. Dziewczyny zdobyły wielką popularność. Ich utwory były znane w różnych częściach Europy, a nawet świata, jednak ich muzyczne drogi rozeszły się po ponad dziesięciu latach współpracy. Jak teraz wyglądają? Możecie się zdziwić!

Zobacz wideo Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniały się polskie gwiazdy!

Julia Wołkowa bardzo się zmieniła

Julia i Lena zasłynęły dzięki muzyce i skandalom, które powstawały wokół ich zachowania. Przypomnijmy, że nastolatki tworzyły duet nie tylko na scenie, lecz także w życiu prywatnym - przynajmniej chciały, żeby wszyscy tak myśleli. Był to jedynie chwyt marketingowy, który wywołał niemałą burzę wokół ich zespołu. W końcówce lat 90. temat homoseksualizmu nie był jeszcze tak oswojony w publicznej świadomości, dlatego obraz dwóch całujących się dziewczyn wzbudzał ogromną sensację. 

Wokalistki dopiero po kilku latach przyznały, że ich rzekomy związek był jedynie wytworem wyobraźni i wynikał z chęci zaszokowania słuchaczy i mediów. Dziewczyny wiedziały, że tym sposobem przyciągną spore grono fanów i w pewnym stopniu pomogą osobom interesującym się tą samą płcią. Julia i Lena często wspominają, że do dziś słyszą podziękowania za propagowanie tolerancji na szeroką skalę. 

Dziś obie panie są już dorosłymi kobietami i wizerunkowo nie przypominają nastolatek sprzed dwóch dekad. Największą przemianę przeszła Julia Wołkowa, która ma dwoje dzieci - 16-letnią córkę i 13-letniego syna. 

Jak teraz wygląda Julia Wołkowa? Dla kobiety uroda jest bardzo istotna. Nie stroni od medycyny estetycznej i lubi przyciągać uwagę wyzywającymi i odważnymi stylizacjami. Powiększone usta i mocny makijaż to cechy charakterystyczne jej dzisiejszego wizerunku. 

Poznajecie wokalistkę Tatu?

 

BWO 

Więcej o: