Patricia Kazadi pokazała się w bikini. Hejter: Ale Photoshop bezczelny. Gwiazda nie pozostała dłużna

Patricia Kazadi opublikowała na Instagramie wakacyjne zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją sylwetkę w kostiumie kąpielowym. Zachwytów nie brakuje, ale pojawił się też negatywny komentarz.

Patricia Kazadi skorzystała z przerwy w pracy i postanowiła wylecieć na wakacje. Idąc w ślady znanych koleżanek, wszystko dzielnie relacjonuje na Instagramie. Nie mogło oczywiście zabraknąć pamiątkowego zdjęcia z plaży w bikini. Gwiazda opublikowała je w czwartek po południu. Seksowne ujęcie nie spodobało się jednak wszystkim. 

Zobacz wideo Marina świętowała 30. urodziny. Na imprezie Patricia Kazadi

Patricia Kazadi odpowiedziała na zaczepkę hejtera

Śpiewająca aktorka nigdy nie ukrywała, że czuje się dobrze w swoim ciele. Na ściankach zawsze podkreśla swoją sylwetkę i często pozuje w kreacjach z głębokimi dekoltami. Nie miała również problemu z pokazywaniem seksownych zdjęć. Nie dziwi więc, że zrobiła to również podczas ostatnich wakacji.

Gotowa na wakacje - napisała pod postem. 
 

Pod zdjęcie pojawił się negatywny komentarz. 

Ale Photoshop bezczelny - stwierdził jeden z użytkowników Instagrama.

Gwiazda natychmiast odpowiedziała. Całkiem zabawnie swoją drogą.

Jakbym użyła na tym zdjęciu Photoshopa, to bym sobie powiększyła prawą pierś, która w tej pozycji „rozlała" się pod pachą, wciągnęła wydęty po frytkach brzuch i zdjęła boczki. To nie ten profil.

W obronie Kazadi stanęło wiele pań.

Pati, piękne te fotoshopy hihi. Wypoczywaj i szalej. Zazdroszczę ogromnie. Moc uścisków.
Jesteś niesamowita! A na zdjęciu wyglądasz bosko!
Uśmiałam się. Patrycja nie musi nic udoskonalać, bo jest śliczną, prawdziwą kobietką.

Fajnie, że kobiety potrafiły się tak zsolidaryzować i powiedzieć, co myślą o bezpodstawnych oskarżeniach. A nawet jeśli gwiazda faktycznie skorzystałaby z Photoshopa, to czy w dobie Instagrama kogokolwiek powinno to dziwić?

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.