Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Reakcje kobiet mówią wszystko

Jedna z prowadzących poranny program "Pytanie na śniadanie" zaliczyła nieprofesjonalną wpadkę. Ida Nowakowska przeczytała wpis kobiety, który nie należał do żadnego z jej gości.

To już kolejna wpadka w "Pytanie na śniadanie" w ciągu kilku dni. Przypomnijmy, że ostatnio jednym z gości porannego show był trener personalny, Jacek Bilczyński. Został on zaproszony do studia jako ekspert, który miał wypowiedzieć się na temat rezygnacji z alkoholu w zdrowym stylu życia. Oprócz niego, gośćmi byli dwaj mężczyźni, którzy są zdeklarowanymi abstynentami. Aleksander Sikora, czyli jeden z prowadzących, zwracając się do Bilczyńskiego zasugerował, że on również należy do tej grupy. Mężczyzna nie krył swojego zaskoczenia i od razu wyprowadził prowadzącego z błędu. Trenera personalnego na tyle poruszyła ta sytuacja, że postanowił to skomentować, nagrywając film, który możecie obejrzeć TUTAJ.

W piątkowym wydaniu programu wpadkę zaliczyła również Ida Nowakowska. Prezenterka nie kryła swojego zaskoczenia i na nagraniu można było zauważyć, że cała sytuacja bardzo ją zdezorientowała.

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie"

W odcinku został poruszony temat pierwszych tygodni macierzyństwa. W roli ekspertek zaproszono trzy kobiety - ginekolog Magdalenę Grochecką, mamę Magdalenę Tereszczuk oraz blogerkę Annę Szczypczyńską. Każda z nich opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z tematem.

'Pytanie na śniadanie''Pytanie na śniadanie' screen 'Pytanie na śniadanie'

W pewnym momencie Ida Nowakowska przeczytała internetowy wpis jednej z kobiet. A przynajmniej tak myślała.

Tylko to nie mój wpis - powiedziała nagle Szczypczyńska.
Naprawdę? Przepraszam, taką dostaliśmy informację - powiedziała szybko prezenterka.
Moja córka ma 4 lata i nie jestem mamą Rysia - dodała blogerka.
Ja jestem mamą Rysia - oznajmiła Tereszczuk.
Aaa... Bo to twój wpis, przepraszam.
Ale to też nie jest mój wpis - dodała po chwili.
Przepraszam najmocniej, taką dostaliśmy informację. Może możecie do tego wpisu jakoś się odnieść? - próbowała ratować sytuację Ida.

Wyszło niezręcznie?

KB

Więcej o:
Komentarze (21)
Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę w "Pytaniu na śniadanie". Reakcje kobiet mówią wszystko
Zaloguj się
 • sqlap72

  Oceniono 16 razy 12

  Nowakowska jest forowana w TVPiS z powodu jej tatusia, raczej miernego pisarza, wsławionego działalnością w honorowym komitecie wyborczym Lecha Kaczyńskiego. Może i dobrze tańczy, ale całkowicie nie nadaje się do prowadzenia jakichkolwiek programów telewizyjnych z powodu nie powalającej urody, braku wdzięku i refleksu potrzebnego w tym zawodzie. Prowadzący z nią program "Pytanie na śniadania" Łukasz Nowicki meczy się z nią okrutnie, ale co ma zrobić, skoro pani jest resortowym dzieckiem PiS.

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 13 razy 11

  Łukasz współczuję, może powinna w burce występować w programie, to ukryje miny potwierdzające braki intelektualne, no cóż talentu prowadzącego program nie wytańczysz.

 • zloty_cielec69

  Oceniono 13 razy 11

  co za sadomasochiści oglądają ten syf?!

 • tomcioned

  Oceniono 7 razy 7

  Ta... Ja też zaliczyłem wpadkę. Oglądając całe 2 minuty tego szajsu.

 • qurczak

  Oceniono 9 razy 7

  Wpadkę to zaliczyli jej rodzice.

 • szmulkacenbogen

  Oceniono 9 razy 7

  Profesjonalna czy nie pensję z pieniędzy podatnika dostanie. Niech ku...zje sposnoruje pis wtedy nie będzie problemu.

 • grazynkanovak

  Oceniono 10 razy 6

  Wyrazy wspólczucia i szacunku dla Łukasza, że musi się męczyć z tym brzydkim beztalenciem, które nie dość, że fatalnie wygląda na antenie, to jeszcze nie błyszczy inteligencją i elekwencją. Ale wszyscy wiemy, skąd ta kariera w ku...zji- tatuś miłośnik pisu, kiepski pisarzyna zasiadał w komitecie poparcia Kaczyńskiego. Ot i wszystko jasne!

 • An Skowrońska

  Oceniono 7 razy 5

  No pis.... dzielnia nieuki, zadufane w siebie gnyby
  trzeba coś dodawać...?

 • sloncenadnami

  Oceniono 6 razy 4

  powiedziała też: "poszłeś", ale się poprawiła na poszedłeś...no kogo zatrudniają w tej telewizji...kiedyś spiker władał czystą, elegancką polszczyzną, a dziś...jakiś dramat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX