Cressida Bonas odnalazła miłość. Była dziewczyna księcia Harry'ego zaręczyła się. Zaprosi go na ślub?

Cressida Bonas była jedną z kilku oficjalnych dziewczyn księcia Harry'ego. Mężczyzna spotykał się z nią przez dwa lata, lecz modelka miała dosyć medialnego szumu wokół ich związku i zakończyła relację. Niedawno świat obiegła informacja, że kobieta się zaręczyła.

Książę Harrypierwszy raz publicznie pokazał się z Cressidą w 2014 roku. Tak naprawdę był to końcowy etap ich związku. Para spotykała się od 2012 roku, jednak ze względu na duże zainteresowanie mediów nie afiszowała się ze swoim uczuciem. W końcu modelka zerwała znajomość z księciem, ponieważ nie mogła znieść pytań o ślub i plany na przyszłość. Bonas po paru latach odnalazła szczęście przy innym mężczyźnie. Obecnie jest spełnioną narzeczoną i planuje zawarcie związku małżeńskiego z Harrym Wentworthem Stanleyem.

Zobacz wideo Zobaczcie, jak Meghan i Harry spędzali czas w Afryce.

Cressida Bonas zaręczona

Cressida spotykała się z wnukiem królowej Elżbiety dwa lata. Nie zerwali jednak całkowicie kontaktu ze sobą. Modelka ma iście arystokratyczne pochodzenie. Spokrewniona jest z Karolem II Stuartem, który rządził Anglią i Szkocją w połowie XVII wieku. Dlatego też Bonas nie zabrakło na ślubie księżniczki Eugenii, a także była obecna na ślubie księcia Harry'ego i Meghan.

Była dziewczyna księcia Harry'ego znalazła miłość u boku mężczyzny o tym samym imieniu, co jego poprzednik. Jej serce skradł Harry Wentworth Stanley. Para już od kilku miesięcy planuje i organizuje ważną dla nich uroczystość. 

Wszyscy są ciekawi, czy Cressida zaprosi księcia Harry'ego i jego żonę na ślub. Nawet jeśli tak się stanie, to Meghan zdecydowanie nie pojawi się na uroczystości. Nie ma w tym chyba nic dziwnego, że Meghan Markle nie widzi przyjemności w tym, żeby utrzymywać kontakt z byłymi partnerkami swojego męża. 

Pamiętacie, jak wygląda eksdziewczyna Harry'ego? Zmieniła się? 

 

BWO