Al Pacino rozstał się ze swoją dużo młodszą partnerką. Ona oskarża go o skąpstwo. "Kupował mi tylko kwiaty"

Choć Al Pacino jest jedną z największych światowych gwiazd, najwyraźniej jego sława nie pomogła mu w uratowaniu związku. Aktor rozstał się ze swoją partnerką po dwóch latach. Kobieta zdradziła, że przestała pasować jej rożnica wieku.

Al Pacino w odróżnieniu od wielu swoich kolegów prowadzi bardzo spokojnie życie, nie wdając się w żadne afery. Od dwóch lat był w związku z Meital Dohan, izraelską wokalistką i aktorką. Jak podają amerykańskie media, para nie przetrwała jednak próby czasu. Jaki jest powód? Okazuje się, że główną przyczyną rozstania jest dzieląca ich różnica wieku. 

Al Pacino rozstał się z partnerką

Przypomnijmy, że Al Pacino w tym roku skończy 80 lat, natomiast jego wybranka jest prawie o połowę młodsza. Meital ma dopiero 40 lat. Jak podaje portal independent.co.uk, aktorka ostatnio postanowiła skomentować tę sytuację.

Bardzo trudno jest być w związku ze starszym mężczyzną, nawet jeżeli jest to Al Pacino. Różnica wieku jest bardzo męcząca. Próbowałam sobie z tym poradzić, jednak on naprawdę jest starym facetem, jeśli mam być szczera. Nawet miłość nie pomogła wytrwać mi w tym związku - mówi.

Okazuje się, że Dohan ma jeszcze jedno zastrzeżenie dotyczące byłego partnera. Jak mówi, Al Pacino jest po prostu... skąpy. 

Kupował mi tylko kwiaty. Jak mam miło powiedzieć, że nie lubił wydawać pieniędzy? - powiedziała ze śmiechem aktorka.

Na koniec Meital Dohan dodała, że bardzo szanuję ikonę kina i cieszy się, że mogła być przez chwilę częścią jego życiaq. Jednak nie chciała dłużej ciągnąć tej relacji.

Zobacz wideo

Al Pacino z pewnością jest legendą światowego kina. Ma za sobą wspaniałe, wręcz ikoniczne role w takich filmach jak "Ojciec Chrzestny" czy "Człowiek z Blizną". Jego ostatnia rola w filmie "Irlandczyk" dała mu nominację oscarową w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy.

BO

Więcej o:
Komentarze (23)
Al Pacino rozstał się ze swoją dużo młodszą partnerką. Ona oskarża go o skąpstwo. "Kupował mi tylko kwiaty"
Zaloguj się
 • cmjw

  Oceniono 29 razy 23

  Myślała, że będzie go doić na kasę, niestety nie wyszło,a za kwiatki to się nie opłacało być ze starcem.

 • elazurek75

  Oceniono 16 razy 16

  Kasa jest rekompensatą dla młodszych partnerek za życie ze starym dziadem- taka forma odszkodowania za to, że budzisz się rano i nie krzyczysz ze strachu obracają c się w stronę partnera. Jestem w tym samym wieku- nie dałabym rady.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 17 razy 13

  gdyby wiecej inwestowal, wiek by nie przeszkadzal - to oczywiste

 • alberto_srapovoli

  Oceniono 14 razy 10

  Poszlo o wiek i o pieniadze - znaczy, ze zrobila sie juz za stara i chciala za duzo kasy?

 • my_kroolik

  Oceniono 11 razy 7

  Wzrusza mnie szczerość tej pani. Jak się okazało, że nici z kasy, to różnica wieku zaczęła bardzo doskwierać. Pani raczej nie zrobi kariery w polityce.

 • stemp10

  Oceniono 11 razy 7

  Przede wszystkim u takich ludzi nie ma mowy o żadnym seksie nawet jakby połknął karton Viagry. Dla takiej młodej dziewczyny to chyba nie jest bez znaczenia

 • alpepe

  Oceniono 5 razy 5

  Nie wiem, ona w jednym ma rację, to dziadek. Jestem starsza od niej, a nie ma takich pieniędzy, dla których bym się z takim dziadkiem związała.

 • piotrus.zibi

  Oceniono 6 razy 4

  Co tu dużo mówić.... Nie dał z siebie robić frajera

 • eurotram

  Oceniono 4 razy 4

  Wszedłem tutaj żeby... nagrodzić autora za świetny chwyt! Ręce same składają się do oklasków. Weźmy takie tradycyjne clickbaity: w takim byłoby po prostu "Al Pacino rozstał się z partnerką; odkryliśmy dlaczego!". Każdy chyba doszedł by do wniosku,że poszło właśnie o wiek (Pacino) i kasę (której baba otrzymała za mało w stosunku do swoich oczekiwań. Co zrobił więc autor tego tekstu? Zastosował genialną w swej prostocie ucieczkę do przodu i zamiast narazić się po wejściu na stronę na tradycyjne objechanie za clickbaitowanie... od razu dał w na głównej,że poszło o kasę i wiek. I na tę innowację dałem się złapać,przyznaję :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX