Al Pacino rozstał się ze swoją dużo młodszą partnerką. Ona oskarża go o skąpstwo. "Kupował mi tylko kwiaty"

Choć Al Pacino jest jedną z największych światowych gwiazd, najwyraźniej jego sława nie pomogła mu w uratowaniu związku. Aktor rozstał się ze swoją partnerką po dwóch latach. Kobieta zdradziła, że przestała pasować jej rożnica wieku.

Al Pacino w odróżnieniu od wielu swoich kolegów prowadzi bardzo spokojnie życie, nie wdając się w żadne afery. Od dwóch lat był w związku z Meital Dohan, izraelską wokalistką i aktorką. Jak podają amerykańskie media, para nie przetrwała jednak próby czasu. Jaki jest powód? Okazuje się, że główną przyczyną rozstania jest dzieląca ich różnica wieku. 

Al Pacino rozstał się z partnerką

Przypomnijmy, że Al Pacino w tym roku skończy 80 lat, natomiast jego wybranka jest prawie o połowę młodsza. Meital ma dopiero 40 lat. Jak podaje portal independent.co.uk, aktorka ostatnio postanowiła skomentować tę sytuację.

Bardzo trudno jest być w związku ze starszym mężczyzną, nawet jeżeli jest to Al Pacino. Różnica wieku jest bardzo męcząca. Próbowałam sobie z tym poradzić, jednak on naprawdę jest starym facetem, jeśli mam być szczera. Nawet miłość nie pomogła wytrwać mi w tym związku - mówi.

Okazuje się, że Dohan ma jeszcze jedno zastrzeżenie dotyczące byłego partnera. Jak mówi, Al Pacino jest po prostu... skąpy. 

Kupował mi tylko kwiaty. Jak mam miło powiedzieć, że nie lubił wydawać pieniędzy? - powiedziała ze śmiechem aktorka.

Na koniec Meital Dohan dodała, że bardzo szanuję ikonę kina i cieszy się, że mogła być przez chwilę częścią jego życiaq. Jednak nie chciała dłużej ciągnąć tej relacji.

Zobacz wideo

Al Pacino z pewnością jest legendą światowego kina. Ma za sobą wspaniałe, wręcz ikoniczne role w takich filmach jak "Ojciec Chrzestny" czy "Człowiek z Blizną". Jego ostatnia rola w filmie "Irlandczyk" dała mu nominację oscarową w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy.

BO