Syn Grzegorza Ciechowskiego chce wydać DVD o tacie. Zbiera pieniądze wśród fanów. "Mam już 9,5 tys"

Bruno Ciechowski jest 24-letnim synem zmarłego lidera Republiki, Grzegorza Ciechowskiego. W najnowszym wywiadzie opowiedział o ojcu, a także zdradził, że zbiera pieniądze na wydanie DVD na jego temat.

Grzegorz Ciechowski był liderem zespołu Republika. Muzyk zmarł niespodziewanie w grudniu 2001 roku. Jego syn Bruno miał wówczas zaledwie 5 lat. Teraz jest już dorosłym mężczyzną i kultywuje pamięć o tacie. 

Syn Grzegorza Ciechowskiego zbiera pieniądze na wydanie filmu 

Bruno Ciechowski ma już 24 lata i na co dzień zajmuje się marketingiem dla korporacji finansowych. Ostatnio udzielił wywiadu Wirtualnej Polsce, w którym wrócił wspomnieniami do śmierci taty. Jak sam przyznaje, o sprawie było bardzo głośno, co nie pomagało w poradzeniu sobie ze stratą. 

Oczywiście, że to był niełatwy okres, zwłaszcza że o tej śmierci było bardzo głośno w mediach. Więc odczułem to dosyć mocno. Ale trzymaliśmy się razem jako rodzina, wspieraliśmy się mocno. Nie utrudniałem życia mamie, nie miałem jakiegoś okresu nastoletniego buntu- wspomina syn zmarłego muzyka. 

Bruno nosi się z zamiarem wydania filmu o swoim tacie. Ten został już nakręcony, jednak do tej pory mogli zobaczyć go fani na specjalnych zamkniętych pokazach. Syn Grzegorza Ciechowskiego zorganizował zbiórkę pieniędzy, która ma pomóc mu zrealizować pomysł. 

(...)Wspieram pamięć po tacie. Teraz prowadzę akcję zbiórki pieniędzy na wydanie na płycie DVD filmu o ojcu na stronie PolakPotrafi.pl. Mam już 9,5 tys. z potrzebnych nam 22 tys- dodaje.
Zobacz wideo Niewyjaśnione śmierci gwiazd

"Obywatel miłość" film 

Po śmierci Grzegorza Ciechowskiego, jego żona Anna związała się z Wojciechem Skrobiszewskim. Właśnie przed jego kamerą przez cztery godziny opowiadała swoją historię miłości z Grzegorzem Ciechowskim. Od samego początku bycia fankom, aż po małżeństwo. Bruno przyznaje, że do opowiedzenia całej historii skłoniły ich narastające plotki.

Nigdy wcześniej nie słyszałem tej historii w całości. Wzruszyłem się mocno. Dla mamy to też było trudne. Ta historia jest bardzo intymna, ale trzeba było ją opowiedzieć choćby ze względu na narastające wokół tematu plotki- dodaje Bruno. 

"Obywatel miłość" to film, który do tej pory mogli zobaczyć jedynie najwierniejsi fani Grzegorza Ciechowskiego. Jeżeli uda się zebrać pozostałe pieniądze, już wkrótce każdy będzie mógł kupić film na DVD. Jesteście ciekaw? 

RG