Agata Młynarska pokazała syna. Tadeusz skończył 31 lat. Dziennikarka opowiedziała o jego niezwykłej pasji

Agata Młynarska ma świetną relację ze swoimi dziećmi. Na Instagramie pochwaliła się archiwalnymi i aktualnymi zdjęciami swojego młodszego syna Tadeusza. Mężczyzna skończył właśnie 31 lat i rozpoczyna karierę w USA. Jest podobny do mamy?

Agata Młynarska często pokazuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Fani doceniają szczerość i naturalność kobiety. Dziennikarka nie ma oporów przed tym, by pokazać się bez makijażu. Systematycznie wspomina również na Instagramie o ważnych dla niej osobach, szczególnie rodzinie, która jest dla gwiazdy wsparciem i siłą. Ostatnio polecała produkty marki, z którą związana jest jej synowa. Teraz postanowiła uczcić na profilu 31. urodziny syna. Młynarska opublikowała aktualne i archiwalne zdjęcia Tadeusza, dodając do fotorelacji opis, w którym przedstawia wszystkie zalety swojej pociechy. Wzruszające słowa! 

Zobacz wideo Agata Młynarska szczerze o swojej chorobie. Opowiada o deficycie leków.

Syn Agaty Młynarskiej ma szansę na karierę w USA?

Agata Młynarska dodała na Instagramie post, w którym oprócz urodzinowych życzeń dla syna, postanowiła podzielić się z fanami przemyśleniami na temat niezwykłej pasji 31-latka. Tadeusz od dziecka zainteresowany był filmem. Swoją pierwszą kamerę otrzymał w prezencie na pierwszą komunię i od tej pory jego fascynacja nagrywaniem materiałów audiowizualnych nie wygasła, a nawet się nasiliła. 

Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym. Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje.

Mężczyzna wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by właśnie w Los Angeles zająć się pracą nad filmem w stu procentach. Dziennikarka nie ukrywa dumy!

Dostawał nagrody, a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Tadek- jestem z Ciebie niewyobrażalnie dumna!!! Wierzyłam od początku, że zawsze zdobędziesz, to o czym marzysz. Życzę Ci, żebyś tam daleko, czuł się jak w domu. Żebyś tworzył, rozkwitał i był szczęśliwy. Niech gwiazdy Ci sprzyjają. Kocham Cię mój uśmiechnięty Tadersie - czule napisała Młynarska. 

Fani dziennikarki pozytywnie zareagowali na intymny wpis kobiety. Gratulowali Młynarskiej syna i życzyli Tadeuszowi szczęścia i urzeczywistnienia "amerykańskiego snu". Post skomentowała również Anna Nowak-Ibisz:

Najlepsze życzenia! Gratulacje dla syna i dla mamy. Niech się spełnią marzenia, a przeznaczenie poda pomocną dłoń. 

Uważacie, że Tadeusz jest podobny do swojej znanej mamy?

BWO 

Więcej o:
Komentarze (22)
Agata Młynarska pokazała syna. Tadeusz skończył 31 lat. Dziennikarka opowiedziała o jego niezwykłej pasji
Zaloguj się
 • tao-te

  Oceniono 9 razy 3

  Jakby mnie jako 31 letniego faceta musiała pokazywać mama to bym się spalił ze wstydu i lepiej dla wizerunku by wszelkie mamy zdały sobie sprawę , że ich dzieci to ludzie dorośli , chyba że nie są dorośli :)

 • svetomir

  Oceniono 2 razy 2

  Dlaczego w tekście nie pojawia się jego mazwisko? Kieniewicze gorsi od Młynarskich?

 • miastomakow

  Oceniono 3 razy 1

  Też jest alkoholikiem?

 • helvetik

  Oceniono 5 razy 1

  Na litość boską, pokazać to można samochód, pierścionek albo pokrywkę od kosza, ale nie człowieka. W szafie go trzymała z ciuchami, wyjęła i pokazała?

 • bratjolki

  Oceniono 7 razy 1

  "Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym"
  I z takim obciążającym bagażem, z tyloma problemami on sie wybiera do Hollywood? Miedzy weinsteinow, polanskich, cosbych i ujadsjących feministekbez talentu poza intrygą?
  Powodzenia życzę i ostrożności.

 • jugger

  Oceniono 1 raz 1

  a czy ten gość w marynarce to też ten syn czy jakiś mąż/partner ?

 • przerazony

  0

  Mogła pokazać zdjęcie syna.

 • przerazony

  0

  Pokazała? Jak zegarek, czy małpę? Może jednak przedstawiła?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX