Agata Młynarska pokazała syna. Tadeusz skończył 31 lat. Dziennikarka opowiedziała o jego niezwykłej pasji

Agata Młynarska ma świetną relację ze swoimi dziećmi. Na Instagramie pochwaliła się archiwalnymi i aktualnymi zdjęciami swojego młodszego syna Tadeusza. Mężczyzna skończył właśnie 31 lat i rozpoczyna karierę w USA. Jest podobny do mamy?

Agata Młynarska często pokazuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Fani doceniają szczerość i naturalność kobiety. Dziennikarka nie ma oporów przed tym, by pokazać się bez makijażu. Systematycznie wspomina również na Instagramie o ważnych dla niej osobach, szczególnie rodzinie, która jest dla gwiazdy wsparciem i siłą. Ostatnio polecała produkty marki, z którą związana jest jej synowa. Teraz postanowiła uczcić na profilu 31. urodziny syna. Młynarska opublikowała aktualne i archiwalne zdjęcia Tadeusza, dodając do fotorelacji opis, w którym przedstawia wszystkie zalety swojej pociechy. Wzruszające słowa! 

Zobacz wideo Agata Młynarska szczerze o swojej chorobie. Opowiada o deficycie leków.

Syn Agaty Młynarskiej ma szansę na karierę w USA?

Agata Młynarska dodała na Instagramie post, w którym oprócz urodzinowych życzeń dla syna, postanowiła podzielić się z fanami przemyśleniami na temat niezwykłej pasji 31-latka. Tadeusz od dziecka zainteresowany był filmem. Swoją pierwszą kamerę otrzymał w prezencie na pierwszą komunię i od tej pory jego fascynacja nagrywaniem materiałów audiowizualnych nie wygasła, a nawet się nasiliła. 

Tadzio, mój młodszy syn, kończy dziś 31 lat. Jest pięknym człowiekiem. Mądrym, zdolnym, dobrym, uczciwym, prostolinijnym, oddanym, wiernym, szlachetnym i najzwyczajniej na świecie kochanym. Czuję się dumna i wzruszona pisząc te słowa! Pasja do filmu zdominowała jego życie od wczesnych lat. Pierwszą kamerę dostał na pierwszą komunię. Realizował własne filmy, potem już duże produkcje.

Mężczyzna wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by właśnie w Los Angeles zająć się pracą nad filmem w stu procentach. Dziennikarka nie ukrywa dumy!

Dostawał nagrody, a teraz rozpoczyna nową drogę w świecie filmu w Los Angeles. Tadek- jestem z Ciebie niewyobrażalnie dumna!!! Wierzyłam od początku, że zawsze zdobędziesz, to o czym marzysz. Życzę Ci, żebyś tam daleko, czuł się jak w domu. Żebyś tworzył, rozkwitał i był szczęśliwy. Niech gwiazdy Ci sprzyjają. Kocham Cię mój uśmiechnięty Tadersie - czule napisała Młynarska. 
 

Fani dziennikarki pozytywnie zareagowali na intymny wpis kobiety. Gratulowali Młynarskiej syna i życzyli Tadeuszowi szczęścia i urzeczywistnienia "amerykańskiego snu". Post skomentowała również Anna Nowak-Ibisz:

Najlepsze życzenia! Gratulacje dla syna i dla mamy. Niech się spełnią marzenia, a przeznaczenie poda pomocną dłoń. 

Uważacie, że Tadeusz jest podobny do swojej znanej mamy?

BWO