Elijah Wood został tatą! Na świat przyszło pierwsze dziecko aktora z "Władcy Pierścieni"

Elijah Wood właśnie przywitał na świecie swoje pierwsze dziecko. Jego marzenie w końcu się spełniło.

Elijah Wood, aktor znany z trylogii "Władca pierścieni", razem ze swoją partnerką Mette-Marie Kongsved przywitał na świecie pierwsze dziecko. Jak podają amerykańskie media, nie są znane szczegóły porodu, w tym dokładna data narodzin i płeć maleństwa. Para ciążę utrzymywała w tajemnicy.

Eliajh Wood został tatą

Elijah Wood jest tą gwiazdą Hollywood, która bardzo ceni i pilnuje swojej prywatności. Nic dziwnego, że przez bardzo długo nie było wiadomo o ciąży jego partnerki. Przypomnijmy, że pierwszy raz aktor odniósł się do niej w rozmowie z amerykańskim komikiem Sethem Meyersem, w programie "Late Night", na początku lutego:

Nie palę od Wigilii 2018 roku - mówił aktor, odnosząc się do rzucenia swojego uzależnienia - tego samego wieczoru dowiedziałem się, że zostanę tatą.

Początek związku Elijaha z Mette-Marie Kongsved również nie jest dokładnie znany. Para pierwszy raz została zauważona w 2018 roku w Pasadenie w Kalifornii. Natomiast ich pierwsze wspólne i oficjalne wyjście odbyło się rok później podczas pokazu mody Rodarte FW19 w lutym 2019 r. W lipcu 2019 roku paparazzi przyłapali parę, gdy spacerowała ulicami Los Angeles. Na zdjęciach było widać wyraźnie, że partnerka aktora jest w zaawansowanej ciąży, co oznaczałoby, że do porodu doszło już jakiś czas temu.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady rodziców:

Aktor w 2011 roku mówił o marzeniu założenia rodziny. Wyznał, że pragnie stworzyć dom i mieć dzieci:

W końcu chcę się ożenić i mieć dzieci. Niestety nie wiem, kiedy to się stanie. (...) Chciałbym kiedyś mieć rodzinę. Mam wielu przyjaciół, którzy mają rodziny i nie mogę się doczekać tego okresu w moim życiu - mówił.

Elijah Wood wcześniej spotykał się z Pamelą Racine w latach 2005-2010. Natomiast Mette-Marie była żoną reżysera Evana Louisa Katza w latach 2011-2017.

BO

Więcej o: