Julia Wieniawa reklamuje swoje wolne serce. Wyznała, że przez sukces straciła przyjaciół. "Pojawiała się zazdrość"

Julia Wieniawa przygotowuje się obecnie do udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Znalazła jednak czas na sesję zdjęciową i wywiad. Znów podkreśliła, że skupia się na sobie i jest singielką.

Już za dwa tygodnie Julia Wieniawa zadebiutuje na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Wielu uważa, że to pretendentka do zwycięstwa, ponieważ taniec ćwiczyła od dziecka i ma znaczącą przewagę nad pozostałymi uczestnikami. Mimo wszystko dzielnie ćwiczy, by wypaść jak najlepiej. Znalazła jednak czas na wzięcie udziału w nowej, okładkowej sesji zdjęciowej dla magazynu "Glamour". Udzieliła również wywiadu. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska komentuje, czy Julia Wieniawa wystąpi w kolejnym jej filmie?

Julia Wieniawa o życiu singielki

Aktorka rozpoczęła karierę w bardzo młodym wieku. Jako nastolatka zagrała w "Rodzince.pl", a kolejne oferty przyszły same. Na koncie ma już produkcję Patryka Vegi, serial "Zawsze warto" w Polsacie, a od marca dojdzie udział w "Tańcu z Gwiazdami". Gwiazda nie ma więc zbyt wiele czasu na życie prywatne. W najnowszym wywiadzie przyznała, że przez karierę straciła sporo znajomych. 

Kilku moich znajomości nie przetrwało mojego sukcesu. Pojawiała się zazdrość. Niektórzy nie potrafili też zrozumieć, że ja naprawdę nie mam wiele czasu. Nie pracuję "od do", nie mam wolnych weekendów i wieczorów.

Wieniawa podkreśliła, że jest singielką i skupia się na sobie. Nie zamyka się jednak na nowe znajomości. 

Czasami brakuje mi bliskości. Zawsze się z kimś spotykałam, z kimś randkowałam, bo lubię atencję, lubię się zakochać. Ale teraz skupiam się na sobie, mam tak dużo pracy. Choć nigdy nie mówię nie i czekam z otwartym sercem, aż coś się wydarzy.
 

Julia Wieniawa - związki

Julia ma na koncie nie tylko wiele zawodowych sukcesów, ale i dwa medialne związki. Dwa lata temu spotykała się z Antkiem Królikowskim, z którym rozstanie było bardzo głośno komentowane. Oboje szybko znaleźli sobie nowych partnerów. Wieniawa związała się z Baronem, z którym wytrwała siedem miesięcy. Koniec związku nastąpił, kiedy oboje zdali sobie sprawę, że 15 lat różnicy to naprawdę sporo, a każde z nich ma inne priorytety. Myślicie, że 2020 roku przyniesie aktorce kolejną miłość? 

CW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.