Julia Wieniawa reklamuje swoje wolne serce. Wyznała, że przez sukces straciła przyjaciół. "Pojawiała się zazdrość"

Julia Wieniawa przygotowuje się obecnie do udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Znalazła jednak czas na sesję zdjęciową i wywiad. Znów podkreśliła, że skupia się na sobie i jest singielką.

Już za dwa tygodnie Julia Wieniawa zadebiutuje na parkiecie "Tańca z Gwiazdami". Wielu uważa, że to pretendentka do zwycięstwa, ponieważ taniec ćwiczyła od dziecka i ma znaczącą przewagę nad pozostałymi uczestnikami. Mimo wszystko dzielnie ćwiczy, by wypaść jak najlepiej. Znalazła jednak czas na wzięcie udziału w nowej, okładkowej sesji zdjęciowej dla magazynu "Glamour". Udzieliła również wywiadu. 

Zobacz wideo Blanka Lipińska komentuje, czy Julia Wieniawa wystąpi w kolejnym jej filmie?

Julia Wieniawa o życiu singielki

Aktorka rozpoczęła karierę w bardzo młodym wieku. Jako nastolatka zagrała w "Rodzince.pl", a kolejne oferty przyszły same. Na koncie ma już produkcję Patryka Vegi, serial "Zawsze warto" w Polsacie, a od marca dojdzie udział w "Tańcu z Gwiazdami". Gwiazda nie ma więc zbyt wiele czasu na życie prywatne. W najnowszym wywiadzie przyznała, że przez karierę straciła sporo znajomych. 

Kilku moich znajomości nie przetrwało mojego sukcesu. Pojawiała się zazdrość. Niektórzy nie potrafili też zrozumieć, że ja naprawdę nie mam wiele czasu. Nie pracuję "od do", nie mam wolnych weekendów i wieczorów.

Wieniawa podkreśliła, że jest singielką i skupia się na sobie. Nie zamyka się jednak na nowe znajomości. 

Czasami brakuje mi bliskości. Zawsze się z kimś spotykałam, z kimś randkowałam, bo lubię atencję, lubię się zakochać. Ale teraz skupiam się na sobie, mam tak dużo pracy. Choć nigdy nie mówię nie i czekam z otwartym sercem, aż coś się wydarzy.

Julia Wieniawa - związki

Julia ma na koncie nie tylko wiele zawodowych sukcesów, ale i dwa medialne związki. Dwa lata temu spotykała się z Antkiem Królikowskim, z którym rozstanie było bardzo głośno komentowane. Oboje szybko znaleźli sobie nowych partnerów. Wieniawa związała się z Baronem, z którym wytrwała siedem miesięcy. Koniec związku nastąpił, kiedy oboje zdali sobie sprawę, że 15 lat różnicy to naprawdę sporo, a każde z nich ma inne priorytety. Myślicie, że 2020 roku przyniesie aktorce kolejną miłość? 

CW

Więcej o:
Komentarze (6)
Julia Wieniawa reklamuje swoje wolne serce. Wyznała, że przez sukces straciła przyjaciół. "Pojawiała się zazdrość"
Zaloguj się
 • alberto_srapovoli

  Oceniono 2 razy 2

  Szuka sponsora?

 • plastikpiokio

  Oceniono 2 razy 2

  jej to powinien spasc pustak na ten głupi łeb -- w drewnianym kosciele .

 • andienerven

  Oceniono 2 razy 2

  To aktor Dżiuzeppe Longofiutti już nie dogadza sercu Panny Julii?

 • no-pasaran2020

  0

  Ta pani jest bardzo młodą aktorką, dlatego nie miałem dotąd okazji poznać jej gry aktorskiej, niemniej przez przypadek trafiłem na ten artykuł i w pełni zgadzam się z wnioskami tej pani na temat wszechogarniającej nas naszej narodowej zawiści. A dlaczego narodowej? Ano dlatego, że podobnej zawiści nigdy nie spotkałem w żadnym innym kraju. Skąd to się u nas bierze? Trudno powiedzieć. Na pewno nie jest to miłe. Dlatego w naszym kraju bezpieczniej jest nie chwalić się niczym, zupełnie niczym. A nawet lepiej jest profilaktycznie narzekać i rozgłaszać wszem i wobec, że nam się nie wiedzie, choćby było zupełnie inaczej, ponieważ tylko wówczas uzyskamy wśród naszych "przyjaciół" zrozumienie i pełne poparcie.

 • wejsunek47

  Oceniono 2 razy 0

  to ta brzydulka jest aktorką? nie słyszałem o takiej... które PWST ukończyła?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX