Jenna Dewan zaręczyła się. Aktorka pochwaliła się pierścionkiem z ogromnym kamieniem

Jenna Dewan ułożyła sobie życie na nowo po rozwodzie z Channingiem Tatumem. Gwiazda spodziewa się dziecka i nie jest to jedyna zmiana! Właśnie ogłosiła, że się zaręczyła.

Jenna Dewan po rozstaniu z Channingiem Tatumem, do którego doszło w 2018 roku, znów odnalazła szczęście. Spodziewa się drugiego dziecka, którego ojcem będzie aktor Steve Kazee. Wybranek tancerki oświadczył się, a ona pochwaliła się wspólnym zdjęciem na Instagramie. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka o zaręczynach i ślubie

Jenna Dewan zaręczyła się 

Aktorka i tancerka chętnie pokazuje swoje życie prywatne na Instagramie. Teraz za pośrednictwem tego medium przekazała kolejną dobrą wiadomość. Jenna zamieściła zdjęcie w objęciach ukochanego, prezentując pierścionek zaręczynowy z ogromnym kamieniem. 

Całe życie kochać i wzrastać razem z tobą... Masz moje serce - napisała Dewan pod zdjęciem. 
 

Pod publikacją nie brakowało gratulacji. Zarówno fani pary, jak i znajomi, wyrażali w komentarzach, że bardzo się cieszą ich szczęściem.

Dwie magiczne osoby! Tak bardzo cieszę się waszym szczęściem!
Jestem wdzięczna, że dzielicie się tym magicznym momentem! Bardzo was kocham!
Gratulacje Jenna! Przesyłam do was mnóstwo miłości. Tak bardzo się cieszę! - pisali znajomi i fani tancerki. 

Przypomnijmy, że Jenna Dewan i Channing Tatum poznali się na planie filmu "Step Up: Taniec zmysłów" w 2006 roku. Trzy lata później zawarli związek małżeński, jednak w 2018 roku postanowili się rozstać. Ten rozwód nie należał do najłatwiejszych. Do mediów wciąż trafiają kolejne informacje, że byli małżonkowie nie dogadują się w sprawie opieki nad 7-letnią córką Everly. Podobno kłócą się o widzenia z dzieckiem oraz o pieniądze.

Na szczęście Jenna Dewan znalazła szczęście u boku Steve'a Kazee'a, któremu lada dzień urodzi dziecko. Channing Tatum związał się z popularną piosenkarką Jessie J.

DK