Anna Mucha odchodzi z "To był rok!". I nie tylko ona - wiemy, kto zastąpi ją i Antka Królikowskiego

Anna Mucha pożegna się z programem "To był rok!". Na antenie TVP zamiast niej zobaczymy Katarzynę Zielińską. Nowy sezon quizowej produkcji przyniesie wiele zmian.

W pierwszej edycji programu "To był rok!" na czele dwóch rywalizujących ze sobą gwiazdorskich drużyn stali Anna Mucha i Antoni Królikowski. Nowy sezon quizowej produkcji przyniesie jednak sporo zmian.

Celebryci jednego sezonu cz. I. Co dziś robią Patrycja Wojnarowska, Pająk i inni? Sprawdźcie.

Zobacz wideo

Anna Mucha i Antek Królikowski odchodzą z "To był rok!"

Przede wszystkim widzom przyjdzie się pożegnać z kapitanami obu grup - Anną Muchą oraz Antonim Królikowskim. Jak podają Wirtualne Media, zastąpią ich znana z "Barw szczęścia" Katarzyna Zielińska oraz dziennikarz sportowy Maciej Kurzajewski. Program "To był rok!" nadal prowadzić będzie Marzena Rogalska.

 

W nowej serii muzycznego show co tydzień pojawiać się będzie inny gość, który wykona jeden z największych przebojów danego roku. Umiejętnościami wokalnymi będzie się mogła pochwalić również prowadząca oraz nowi kapitanowie drużyn. Program "To był rok!" wróci na antenę TVP z drugim sezonem już 15 marca. Nowe odcinki widzowie będą mogli oglądać w każdą niedzielę o godzinie 21:15.

Wszystkich zmartwionych informacją o odejściu z programu Anny Muchy możemy jednak uspokoić. Aktorkę będzie można już wkrótce podziwiać w roli jurorki w "Dance, dance, dance".

"To był rok!" jest emitowanym na antenie TVP programem rozrywkowym, który może się pochwalić bardzo dobrą oglądalnością. Jak informuje portal Wirtualnemedia, średnia oglądalność wyniosła 1,87 mln widzów. Każdy z odcinków dotychczasowej serii skupiał się na jednym roku w przedziale pomiędzy latami sześćdziesiątymi ubiegłego wieku a początkiem nowego tysiąclecia. Dzięki scenografii oraz kostiumom widzowie mogli poczuć ducha dawnych czasów

JP