Frywolna Edyta Pazura flirtuje z mężem na Instagramie. "Zaglądał pod sukienkę"

Edyta Pazura wraz z Cezarym i dziećmi od kilku dni wypoczywa na Dominikanie. W sieci są już pierwsze fotki z ich wyjazdu.

Edyta Pazura jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 160 tysięcy osób. Tam celebrytka wrzuca najczęściej zdjęcia z mężem oraz dziećmi. Przypomnijmy, że Edyta i Cezary mają dwie córki, Amelię i Ritę, oraz syna, Antoniego Józefa. Od kilku dni cała rodzina wypoczywa na Dominikanie.

Zobacz wideo Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę.

Edyta Pazura flirtuje z mężem

Na profilach Edyty i Cezarego na Instagramie pojawił się już pierwsze fotki z egzotycznych wojaży. Jedno z nich wywołało niemałe kontrowersje. Powód? Rzekomo zbyt szczupła sylwetka celebrytki. Mimo to 32-latka nadal jest w szampańskim humorze i na całego korzysta z wypoczynku. Ostatnio wrzuciła na swoją relację Stories na Instagramie zdjęcie z opisem, który nieco nas zaskoczył.

Edyta na Pazura na wakacjach z CzarkiemEdyta na Pazura na wakacjach z Czarkiem Instagram/edyta_pazura

Na fotce widzimy Cezarego, który trzyma stopę swojej żony i ma zawadiacki uśmiech.

Jakiś gość pod barem bardzo chciał mi czyścić buty. A zaglądał pod sukienkę - dopisała Edyta.

Jak widać, humory im dopisują.

Edyta i Cezary na Dominikanie

Tydzień temu Edyta opublikowała na Instagramie pierwsze zdjęcie z wakacji. Korzystając z ferii dwójki dzieci, razem z Cezarym postanowili wylecieć na Dominikanę. Zapragnęli zapomnieć o wietrznej i ponurej aurze w Warszawie.

 
Republica Dominikana. Dwa tygodnie przerwy od odrabiania lekcji. Czytanie książek i lektur jest w fazie negocjacji - napisała.

Na zdjęciu widoczni są Pazura, chwalący się bicepsami w obcisłej koszulce, oraz dwójka ich dzieci. W oddali biegnie 8-letni Antoni, a na pierwszym planie 2-letnia Rita bawi się piaskiem

Urocze obrazki!

Więcej o: