Małgorzata Kożuchowska była wielką nieobecną na premierze filmu "Bad Boy". Wiemy, jaki miała powód [TYLKO U NAS]

Małgorzata Kożuchowska nie pojawiła się na premierze filmu "Bad Boy", w którym zagrała. Znamy powód.

Wtorkowa premiera najnowszego filmu Patryka Vegi, "Bad Boy", cieszyła się umiarkowanym zainteresowaniem wśród warszawskich celebrytów. Największą nieobecną wydarzenia była Małgorzata Kożuchowska, która w produkcji wciela się w prokurator Annę.

Małgorzata Kożuchowska o swoim powrocie do "M jak miłość"

Zobacz wideo

Po latach grania w "M jak miłość" Małgorzata Kożuchowska postanowiła nieco zmienić swój wizerunek. Zaczęło się dość niewinnie od roli skompromitowanej menedżerki gwiazd w serialu "Druga Szansa". Z czasem aktorka nawiązała współpracę z Patrykiem Vegą. W jego filmach pokazuje się z nieznanej dotąd, drapieżniejszej strony.

Dlaczego Małgorzata Kożuchowska nie pojawiła się na premierze filmu?

Ostatnio Kożuchowska zagrała jedną z głównych ról w produkcji "Bad Boy". Fani i media spodziewali się, że gwiazda pojawi się na uroczystej premierze filmu w Warszawie. Tak się jednak nie stało. Postanowiliśmy skontaktować się z menedżerką Małgosi, aby poznać przyczynę jej nieobecności.

Są ferie. Małgorzata Kożuchowska spędza je z rodziną poza Warszawą - dowiedzieliśmy się.

Powód dość prozaiczny, a jednak mało komu przyszedł do głowy. To dlatego, że Małgorzata Kożuchowska nie pokazuje w mediach społecznościowych swojej rodziny. Przypomnijmy, że aktorka od 12 lat jest w związku z dziennikarzem, Bartłomiejem Wróblewskim. W 2014 roku para powitała na świecie syna, Jana Franciszka.

Małgorzata Kożuchowska zagrała u Patryka Vegi

Kilka tygodni temu Patryk Vega udostępnił na Instagramie krótkie wideo, które rozpoczyna się od rozmowy z Małgorzatą Kożuchowską. Zapytał ją, jaki jest klucz do jej serca. Aktorka wyznała, że kwiaty. Następnie reżyser skierował obiektyw na ekran telewizora i wyświetlił dosyć wulgarny fragment filmu "Bad Boy". Widzimy na nim rozmowę dwóch postaci, w które wcielili się Kożuchowska i Królikowski.

 
Skoro tak się o mnie martwisz, może w ramach terapii cię wypie***lę? - pyta postać Antka.
Może najpierw jakieś kwiaty? - pyta aktorka.
Wieniec, jak zar**cham Cię na śmierć - odpowiada Królikowski.

Mocne! Wybierzecie się do kina?