Były mąż Joanny Liszowskiej wreszcie zdradził przyczynę ich rozstania. Opowiedział też o stosunkach, jakie ich łączą

Joanna Liszowska nie komentuje w mediach swojego rozwodu ze szwedzkim milionerem. Teraz jednak Ola Serneke udzielił wywiadu, w którym zdradził przyczynę ich rozstania.
Zobacz wideo

Choć domysły o tym, że Joanna Liszowska nie jest już z mężem, pojawiły się dawno temu, to aktorka długo milczała na ten temat. Dopiero w maju zeszłego roku wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że już od roku nie są małżeństwem. Zapewniła, że z Olą Serneke pozostają przyjaciółmi oraz wspólnie dbają o dobro ich córek: 9-letniej Emmy i 7-letniej Stelli. Teraz głos zabrał szwedzki milioner.

Zobacz też: Joanna Liszowska mimo rozwodu z milionerem wciąż jest współwłaścicielką luksusowej willi w Szwecji. Para potrafiła rozstać się pokojowo

Joanna Liszowska rozstała się z mężem

Serneke udzielił wywiadu szwedzkim mediom. Zdradził, co było przyczyną ich rozstania. Okazuje się, że zaczęli się od siebie oddalać przez pracę. Przypomnijmy, że Szwed jest właścicielem "Bygg & Konsult AB", prężnie działającej firmy budowlanej. W 2008 r. jej przychody sięgnęły prawie 200 mln koron (czyli 82 mln zł). Ale to nie wszystko! Mężczyzna jest też właścicielem wielu spółek, które przynoszą mu ogromne dochody.

Głównym powodem rozwodu było to, że moja firma zajęła mi wiele czasu. Nie mogłem być tak obecny, jak chciałem. Ani z Joanną, ani z dziećmi. I to jest wysoka cena do zapłacenia, zarówno dla mnie, jak i dla nich - powiedział w audycji w "Summer in P1".

Joanna Liszowska, Ola SernekeJoanna Liszowska, Ola Serneke KAPIF

Jednak także on podkreślił, że z byłą żoną łączą go ciepłe stosunki. To właśnie ich zdrowe podejście i dojrzałość doprowadziły do tego, że ich rozstanie przebiegło z klasą z dala od mediów. Nie było też publicznego prania brudów, co zdarza się w przypadku wielu polskich celebrytów.

Mamy dobre relacje jako przyjaciele i rodzice naszych córek. Zdecydowaliśmy kilka lat temu, kiedy rozpoczął się rozwód, że należy się skupić na dzieciach i zdecydowanie nie powinniśmy się kłócić i być samolubnymi - wyznał w rozmowie z portalem "Expressen.se".

Jak na razie nie wiadomo, czy oboje znaleźli nowych partnerów. Jedno jest pewne - wiele małżeństw, które decydują się rozejść - powinno brać z nich przykład.

Joanna Liszowska i Ola Serneke

Joanna Liszowska i Ola Serneke pobrali się w 2010 roku. Ślub wzięli w Bydgoszczy, zaprosili ponad stu gości. Wśród nich znaleźli się m.in. Piotr Zelt, Katarzyna Skrzynecka i Michał Piróg. Pierwsze doniesienia o tym, że nie są już razem, pojawiły się w 2017 roku. Już wtedy mieli podjąć decyzję o rozstaniu, a aktorka nie wróciła do Szwecji, gdzie przebywała kilka miesięcy w roku.

AW