Komentarze (34)
Kinga Duda wyjeżdza do Londynu. Znamy powód! [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • je2bny

  0

  Przecież pracowała w znanej Kancelarii prawniczej w Warszawie i najpewniej została wy-je-bana na zbity pysk, jako nieuk podpierający się plecami pajaca.

  Przecież jej tatuś zaprasza wszystkich Polaków do powrotu do kraju, a swoją nieudaną córunię wysyła za granicę - może to i dobrze - niech i tam poznają się na Polce, której tatuś z polskiej Konstytucji zrobił papier toaletowy - wszak papier toaletowy i polska Konstytucja według niego - doktora nauk prawnych - jest do tego samego - do du-py.

 • etykieta.zastepcza

  0

  Cieszymy się wszyscy, że takie rzeczy "tylko u was". Można byłoby nie przeżyć, gdyby ten njus pojawił się równocześnie gdzie indziej.
  Tylko tak naprawdę, dlaczego ma mnie to obchodzić, co robi i dlaczego do Londynu jedzie jakaś Kinga Duda? Niech sobie jedzie. Ja na przykład jutro jadę do Ciechanowa. Może to nie Londyn, ale tyż miasto.
  Poza tym nie ma takiego miasta Londyn. Jest Lądek, Lądek Zdrój...

 • bamawees

  0

  A w jakich językach będzie tam pobierać naukę nasza Panna Prezydentówna? Bo jak w obcych, to broń Boże!

 • dk2017

  0

  Ucieka od PISS'ielstwa, trudno się dziwić, kolejna DUDA bardzo zdolna na UJ?

 • dziadwawelski

  Oceniono 1 raz -1

  Jedzie odwiedzić żydowskich krewnych ????

 • mniklasp

  Oceniono 5 razy -5

  BArdzo dobrze , zdolna dziewczyna i na pewno skorzysta z tego pobytu. Arbitraz jest pozasadowy wiec to mala czesc stosowanego prawa. Na pewno nauczyla sie logicznego myslenia i prowadzenia negojacji w sporach prawnych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX