Kinga Duda wyjeżdża do Londynu. Wiemy, co będzie tam robić [TYLKO U NAS]

Kinga Duda najbliższe trzy miesiące spędzi w Londynie. Jak się okazuje, to nagroda za jej osiągnięcia.

Kinga Duda w ubiegłym roku wzięła udział w konkursie prawniczym jako reprezentantka Uniwersytetu Jagielońskiego. Nagrodą za jej wysokie osiągnięcia jest wyjazd na Wyspy Brytyjskie. Konkurs odbył się w Wiedniu, a dzięki wysokim wynikom odbędzie staż w prestiżowej kancelarii prawniczej związanej z arbitrażem (metodą rozwiązywania sporów prawnych bez udziału sądu najwyższego).

Kinga Duda pojedzie na staż do Londynu

W konkursie prawniczym Willem C. Vis International Commercial Arbitration Moot Uniwersytet Jagielloński reprezentowała grupa najlepszych studentów. Wśród nich była Kinga Duda. Zespół osiągnął bardzo dobre wyniki i został wyróżniony. Już wówczas Uniwersytet w następujący sposób chwalił się osiągnięciem swoich alumnów:

Nasza drużyna uplasowała się na 16. miejscu z ponad 400 zespołów z całego świata. Gratulacje dla Roberta, Kingi, Wojciecha, Weroniki, Szymona, Macieja i Angeliki za rok ciężkiej pracy, która się opłaciła.

Teraz okazuje się, że jedną z nagród dla zaangażowanych w konkurs studentów jest m.in. staż w Londynie, na który zdecydowała się Kinga Duda. Zapytaliśmy o szczegóły wyjazdu w Kancelarii Prezydenta RP:

Dla pani Kingi Dudy ten wyjazd jest bardzo ważny. Kancelaria, do której się uda, związana jest z arbitrażem, czyli z dziedziną, którą najbardziej się interesuje. Nie wiadomo, jakie plany będzie miała po skończonym stażu - powiedział nam nasz informator związany z Kancelarią Prezydenta.

Dowiedzieliśmy się również, czy staż będzie płatny - jak dotychczas podawały wszystkie media:

Niestety nie znamy dokładnej sumy, ale wiemy, że dla pani Kingi najważniejsze jest doświadczenie i ogromna wiedza, jaką wyniesie z tego doświadczenia - dodał.

Najwyraźniej dla córki prezydenta to ogromna szansa, do której przygotowywała się od dłuższego czasu. Przypomnijmy, że jakiś czas temu rozwiązała umowę z jedną z najbardziej prestiżowych kancelarii w Warszawie, gdzie zatrudniła się po zakończeniu studiów.

Mimo ambitnych planów Kinga Duda bardzo mocno wspiera swojego tatę, który przygotowuje się do wyborów prezydenckich. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć podczas konwencji Andrzeja Dudy. Kinga wystąpiła w całkowicie nowej fryzurze.

BO

Więcej o:
Komentarze (34)
Kinga Duda wyjeżdza do Londynu. Znamy powód! [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • nowomysliciel2010

  Oceniono 25 razy 25

  duda zachęcał do powrotu Polaków a sam wysyła niedouczoną córę do Wielkiej Brytanii Ona kształciła się za nasze pieniądze i tu powinna zamiatać biura a nie za granicą.

 • farah

  Oceniono 23 razy 23

  Dopóki nazywa się Duda, będzie córką Adriana, pośmiewiska prawników i aferzysty. Uratować ją może tylko odcięcie się od tatusia, zmiana nazwiska i kariera gdzieś na końcu świata. No, chyba że chce po prostu pracować dla PiS mafii!

 • waw-el

  Oceniono 10 razy 10

  Bitwa o Anglie. Corka Rostowskiego juz tam od dawna. Przychodzi fala nowych resortowych....

 • amgibis

  Oceniono 12 razy 10

  Rodzinka Maliniaka już ustawiona na kilka pokoleń!

 • gapcio2010

  Oceniono 12 razy 10

  Niech tatusia podszkoli e prawie. Przyda mu się na bezrobociu....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX