Niepublikowane nagranie z Meghan Markle sprzed lat. Przyszła księżna roześmiana idzie na bal

Dziś niewiele osób pamięta, co musiała poświecić Meghan Markle dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej życie było wypełnione czerwonymi dywanami, fotografami i premierami filmów. Wszystko to zobaczymy na niepublikowanym dotąd nagraniu sprzed lat.

Na Instagramie pojawiło się wideo, które przypomniało, czym zajmowała się Meghan Markle, zanim stała się księżną Sussex. W nagraniu znalezionym i udostępnionym przez fanów księżnej, możemy zobaczyć Meghan na gali otwarcia American Ballet Theatre Fall w 2013 roku.

Czym zajmowała się Meghan, zanim dołączyła do rodziny królewskiej?

Film pokazuje byłą aktorkę rozmawiającą z... marionetką, na czerwonym dywanie, tuż przed wejściem na galę. Był to najpewniej element nieopisanego nagrania do telewizji. Marionetka zapytała, czy na występ Meghan zabrała ze sobą towarzysza, a ona błyskawicznie wpasowała się w rozrywkową konwencję, odpowiadając:

Nie, ty musisz mi towarzyszyć! - zażartowała Meghan.
 

Wtedy duet odwrócił się i odszedł, trzymając się pod ramię. Przypomnijmy, że ta sytuacja miała miejsce 3 lata przed poznaniem księcia Harry'ego.

Wideo niespodziewanie ukazało się miesiąc po tym, jak Meghan i książę Harry podjęli decyzję o wycofaniu się z rodziny królewskiej. Obecnie dzielą swój czas pomiędzy Wielką Brytanią a Kanadą, jednak o wiele częściej przebywają w tym drugim państwie.

Gdy decyzja zapadła nic dziwnego, że Meghan i Harry zaciekle zaczęli poszukiwać pracy. Meghan najwyraźniej marzy o powrocie na duży ekran, a jednym z jej sposobów jest udział w akcjach charytatywnych.

Jak podają amerykańskie media, Meghan ma już za sobą jedną umowę i to nie z byle kim. Wytwórnia Disney w zamian za prawa do jej głosu ma wesprzeć finansowo organizację Elephants Without Borders, która chroni słonie przed kłusownikami.

Z pewnością jest to ogromna promocja dla aktorki. O dalszej współpracy z Disneyem wiemy na razie niewiele, jednak Meghan nie zamierza odpuścić. Do bajkowego świata próbuje dostać się każdym sposobem, nawet wykorzystując męża. Pamiętamy jak książę Harry promował żonę i jej głos na premierze filmu "Król Lew".

Księżna Meghan przytuliła Beyonce na premierze Króla Lwa

Zobacz wideo

Jak myślicie, Meghan wróci na wielki ekran? Z pewnością niedługo się o tym przekonamy.

BO