Królowa Elżbieta nie będzie zadowolona. Ogłoszono kolejny rozwód w rodzinie królewskiej. Para ma dwójkę dzieci

Królowa Elżbieta II ma kolejny powód do zmartwień. Niedawno jeden z jej wnuków poinformował, że rozchodzi się z żoną. Teraz na rozwód zdecydował się jej siostrzeniec.

Jeszcze przed chwilą sen z powiek królowej Elżbiety II spędzał megxit, a już monarchini ma kolejne powody do zmartwień. Nad rodziną Windsorów wydaje się bowiem wisieć rozwodowe fatum. Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy o tym, że wnuk królowej rozwodzi się się z żoną. Teraz pojawiły się najnowsze doniesienia o siostrzeńcu królowej, który także zamierza rozwiązać swoje wieloletnie małżeństwo.

Wpadki na królewskich ślubach Windsorów. Obejrzyjcie nasze wideo!

Zobacz wideo

Siostrzeniec Królowej Elżbiety II rozwodzi się

Arystokrata David Armstrong-Jones, hrabia Snowdon, jest synem księżniczki Małgorzaty Windsor (siostry królowej Elżbiety) i hrabiego Antony'ego Armstrong-Jonesa, brytyjskiego fotografa oraz twórcy filmów dokumentalnych. Siostrzeniec Królowej Elżbiety II pozostawał mężem Sereny Armstrong-Jones przez 26 lat, a ze swoją wieloletnią partnerką doczekał się dwójki dzieci. Teraz jednak para zdecydowała się na rozwód.

W wygłoszonym w poniedziałek przez rzecznika oświadczeniu usłyszeliśmy:

Hrabia David Armstrong-Jones oraz Serena Armstrong-Jones w przyjaźni zadecydowali, że ich małżeństwo musi zostać zakończone i podjęli decyzję o rozwodzie.

Rzecznik przekazał również prośbę małżonków:

David Armstrong-Jones oraz Serena Armstrong-Jones proszą prasę o uszanowanie prywatności ich rodziny.

Co ciekawe, David Armstrong-Jones wydał swoje oświadczenie niecały tydzień po tym, jak najstarszy wnuk królowej, Peter Phillips oraz jego żona Autumn również wyjawili, że planują się rozejść. Para zdecydowała się na separację po 12 latach małżeństwa. Jednak także oni pragną pozostać w przyjacielskich stosunkach, szczególnie dla dobra swoich dzieci.

Jak myślicie, czy rozwody w rodzinie królewskiej stały się plagą?

JP