Kinga Duda na konwencji prezydenckiej zadebiutowała w nowej fryzurze. Długie loki zamieniła na prostego boba

To już oficjalne. Rozpoczęły się kampanie wyborcze kandydatów na prezydenta. Kilka dni temu miała miejsce konwencja Andrzeja Dudy, na której jego córka Kinga Duda zaprezentowała się w nowej fryzurze. Pasuje jej?

Wybory prezydenckie odbędą się 10 maja 2020 roku, więc kampanie wyborcze powoli nabierają tempa. 15 lutego miała miejsce konwencja Andrzeja Dudy, na której polityk oficjalnie rozpoczął ubieganie się o reelekcję. U jego boku pojawiły się żona Agata Kornhauser-Duda oraz córka Kinga Duda. Co ciekawe, 25-latka zaprezentowała się w nowej fryzurze. Zmiana na plus?

Zobacz wideo Nie tylko Kinga Duda zmieniła fryzurę:

Kinga Duda w nowej fryzurze

Ostatnio w mediach pojawiły się informacje, że córka prezydenta zrezygnowała z pracy w warszawskiej kancelarii, ponieważ dostała etat w Londynie jako konsultant prawny. Jak podaje "Fakt" w stolicy Wielkiej Brytanii Duda zarobi nawet 100 tys. funtów rocznie, czyli ponad pół miliona złotych. Tę sytuację postanowił skomentować były minister sprawiedliwości, mecenas Zbigniew Ćwiąkalski:

Posiadanie dyplomu zagranicznej uczelni znacznie zwiększa wartość na rynku pracy. Dodatkowym atutem pani Kingi Dudy, córki prezydenta RP, jest doskonała znajomość języka angielskiego. Z takimi kompetencjami może być wartościowym pracownikiem w zagranicznych kancelariach prawniczych - powiedział dla Faktu.

Wszystko wskazuje na to, że Kinga, rozpoczynając nową pracę, postanowiła zmienić swój wizerunek. Na konwencji wyborczej swojego ojca pojawiła się w zupełnie nowej fryzurze. Duda zdecydowała się na ostre cięcie! Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.

Kinga Duda, Agata DudaKinga Duda, Agata Duda AP

Kinga na wydarzeniu miała na sobie długą, czarną marynarkę ze złotymi guzikami oraz czarny podkoszulek. Agata Kornhauser-Duda zdecydowała się natomiast na elegancką stylizację w kolorze czerwonym.

Córka prezydenta coraz bardziej zaczyna przypominać swoją mamę? 

KB

Więcej o:
Komentarze (90)
Andrzej Duda wystartował z kampanią, a Kinga Duda z nową fryzurą. Co za klasa!
Zaloguj się
 • extrafresh

  Oceniono 23 razy 21

  Resortowe dziecko. :/

 • prosspero

  Oceniono 23 razy 21

  Najważniejsze, że równie elokwentna jak mama. Czy ktoś słyszał, żeby coś powiedziała?

 • elenem

  Oceniono 22 razy 20

  "Posiadanie dyplomu zagranicznej uczelni...."
  "Praca w zagranicznej kancelarii...."
  A czemuż to córka Prezydenta RP nie raczyła zaszczycić swą obecnością POLSKIEJ uczelni...a czemu nie praca w POLSKIEJ kancelarii? Hm?
  Gdzież ten patriotyzm, ta narodowość pisowska?
  Czyżby przygotowanie gruntu pod wyjazd poza granicę Polski... zrujnowanej przez PIS? Na wszelki wypadek... gdyby tatusiowi coś nie wyszło.

 • redstag

  Oceniono 18 razy 16

  Ja perdziu a co mnie ta dziunia obchodzi. Czy jest chociaż ciut mądrzejsza od swego debilnego ojca i matki co ani be ani me ani kukuryku?

 • wolak007

  Oceniono 16 razy 14

  No sorry, ale kogo obchodzi córka rezydenta? Nie macie innych tematów?...

 • Oceniono 12 razy 12

  Tak środowisko fryzjerów jest podzielone. Ci z Sulęcina są za natomiast wszystkie trzy zakłady fryzjerskie z Garstkowa przeciw. Od głosu wstrzymał się mistrz lukrecjusz z Jaskółek tylko dlatego że syn jest PiS.

 • antoszek22

  Oceniono 14 razy 12

  Zapomnieliście napisać że według jego szefa największą zaletą Dudy jest jego żona bo jest a jakby jej nie ma, bo jest niema więc jakby jest .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX