Aleksandra Kwaśniewska świętowała urodziny z Kubą Badachem. Nawiązała do pewnego politycznego skandalu

Aleksandra Kwaśniewska w niedzielny wieczór świętowała z mężem urodziny. Z tej okazji nawiązała do gestu, która w Sejmie wykonała posłanka Joanna Lichocka.

Podczas piątkowego posiedzenia Sejmu posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Joanna Lichocka, wykonała obraźliwy gest w kierunku opozycji, pokazując środkowy palec. Przegłosowano, że TVP otrzyma 1,95 miliarda złotych z budżetu państwa. Opozycja domagała się, aby te pieniądze przekazać na walkę osób chorych na raka. Wybuchł skandal, a gwiazdy nawiązywały do zachowania posłanki. Tak też z okazji urodzin zrobiła Aleksandra Kwaśniewska

Zobacz wideo Maciej Stuhr komentuje zachowanie posłanki Lichockiej

Aleksandra Kwaśniewska świętowała urodziny z Kubą Badachem

16 lutego, córka byłego prezydenta obchodziła 39. urodziny. Z tej okazji wybrała się z Kubą Badachem do restauracji, w której wykonali pamiątkowe zdjęcie. Solenizantka w opisie nawiązała do zachowania posłanki za pomocą hasztagów.

#nachalnapróbawymuszeniażyczeń #poprzezwskazaniejubilatapalcem #wbrewmodzie #wskazującym - napisała Kwaśniewska. 
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których obserwatorzy składali Aleksandrze najlepsze życzenia. 

Wszystkiego najlepszego i najcudowniejszego z okazji urodzin!
Zatem dużo powodów do uśmiechu, kolejnych wspaniałych podróży i niech Wasza miłość trwa.
Wszystkiego dobrego! Jak zwykle wywołujecie uśmiech.

Mąż Oli Kwaśniewskiej niedawno założył Instagrama. Na jego profilu pojawił się już drugi post, pod którym złożył ukochanej publiczne życzenia. Kwaśniewska zapozowała w zardzewiałym samochodzie. 

 

Maciej Stuhr również zareagował na zachowanie posłanki Lichockiej. Aktor na Instagramie opublikował krótkie wideo, na którym środkowym palcem ociera sobie łzy, jednocześnie w ironiczny sposób, opowiadając o sytuacji, która miała miejsce w Sejmie. 

DK