Quebonafide zabrał Natalię Szroeder na romantyczną kolację. Nowy wizerunek mu służy?

Quebonafide od kilku dni jest na językach niemal wszystkich. To dzięki jego spektakularnej metamorfozie. Jak wyglądał na randce z Natalią Szroeder?

Zaskakująca metamorfoza Quebonafide podzieliła jego fanów. Jedni są zachwyceni nowym, tajemniczym wizerunkiem rapera, a drudzy uważają go za nieudaną akcję marketingową. Obok przemiany 28-latka nie da się przejść obojętnie. Jeszcze dwa lata temu Kuba Grabowski, bo tak właściwie się nazywa, był kojarzony z tatuażami na niemal całym ciele i kolorowymi fryzurami. Dziś wygląda zupełnie inaczej.

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektórzy zmienili się nie do poznania!

Quebonafide na randce z Natalią Szroeder

W ubiegłym tygodniu Quebonafide zaskoczył swoich fanów i opublikował w sieci nowy singiel zatytułowany "Jesień". Utwór nie przypomina "Tamagotchi". Jest zdecydowanie bardziej nostalgiczny. Sam raper w teledysku po raz pierwszy pokazał swój nowy wizerunek, który części internautów kojarzy się ze stereotypowym informatykiem.

W międzyczasie Quebo wrócił też na Instagram, gdzie regularnie wrzuca fotki w gronie sławnych znajomych. Kilka dni temu Grabowski wybrał się na romantyczną kolacją ze swoją dziewczyną, Natalią Szroeder. Jak widać, raper nawet w sytuacjach prywatnych jest wierny swojemu nowemu wizerunkowi. Zdjęcia obejrzycie w naszej galerii.

Quebonafide pierwszy raz o Natalii Szroeder

Podczas wizyty w "Dzień Dobry TVN" Grabowski po raz pierwszy publicznie skomentował swój związek z piosenkarką.

Moje serce jest aresztowane, a miłość jest kluczem do otwierania wszystkich zamków - powiedział tajemniczo.

Para do tej pory bardzo broniła swojej prywatności i rzadko publikowała wspólne zdjęcia. Czyżby nowy wizerunek Quebo był dopiero początkiem zmian w jego życiu? Czas pokaże. Jesteśmy ciekawi, jaki będzie kolejny krok Kuby Grabowskiego z Ciechanowa.

Więcej o:
Copyright © Agora SA