Krzysztof Rutkowski chce unieważnić ślub kościelny. W ten sposób spełni marzenie Mai

Krzysztof Rutkowski pragnie spełnić jedno z marzeń swojej żony. Okazuje się, że Maja pragnie ślubu kościelnego. By mogło do niego dość, detektyw musi unieważnić ten poprzedni. Zdecydował się na to.

Jakiś czas temu Krzysztof Rutkowski kojarzył się polskim Internautom bardziej w związku ze skandalami obyczajowymi i burzliwym romansem z Wodzianką niż ze swojej pracy detektywistycznej. Małżeństwo z Mają Plich sprawiło jednak, że mężczyzna się ustatkował i docenił życie bez ekscesów.

Najgorętsze śluby polskich gwiazd. Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Krzysztof Rutkowski weźmie kolejny ślub

Od pewnego czasu Krzysztof Rutkowski wiedzie stabilne życie u boku swojej ukochanej, Mai Plich. Niecały miesiąc temu para świętowała pół roku małżeństwa i zapewne z tej okazji wspominała swe wystawne wesele. Przypomnijmy tylko, że państwo Rutkowscy wzięli ślub cywilny, a całe wydarzenie było rejestrowane przez kamery TVN. Krzysztof i Maja zdecydowali się bowiem na udział w programie "Ach, ten ślub".

Ceremonię detektywa wielu może uważać za wymarzoną. Sama panna młoda najwyraźniej odczuwała jednak pewien niedosyt. Jak wyjawił Krzysztof Rutkowski, Maja Plich marzyła bowiem o ślubie kościelnym. Ten nie był jednak możliwy z racji tego, że Krzysztof Rutkowski jest trzykrotnym rozwodnikiem i raz przyjął już święty sakrament małżeństwa. Jedyną więc możliwością ponownego przystąpienia do ślubu w kościele jest unieważnienie poprzedniego, zawartego przed obliczem Boga. Rutkowski zamierza podjąć wszelkie działania, by tak właśnie się stało.

Ślub kościelny to jest największe marzenie Mai i zamierzam je spełnić. Jestem już po pierwszych rozmowach z osobami zajmującymi się tak delikatnymi sprawami i nie wykluczam, że uda mi się tę sprawę doprowadzić do finału jeszcze w tym roku - wyznał w rozmowie z "Twoim Imperium".

Maja Plich musi być niezmiernie dumna z postawy męża. Jego słowa świadczą przecież o tym, że bardzo zależy mu na jej szczęściu.

Jak myślicie, czy Krzysztof Rutkowski dopnie swego i uda mu się unieważnić ślub kościelny?

JP