Reese Witherspoon pokazała zdjęcie z córką. Nie regulujcie monitorów - one naprawdę wyglądają identycznie

Reese Witherspoon pokazała swoją 19-letnią córkę Avę. Fani nie mają wątpliwości, że wyglądają identycznie.

Reese Witherspoon jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie pokazuje kulisy swojego życia prywatnego. Nic więc dziwnego, że na jej profilu często pojawiają się zdjęcia dzieci. Aktorka ma troje pociech - Avę Elizabeth, Deacon Reese Phillippe i Tennessee'a Jamesa Totha. Tym razem na Instagramie pokazała fotografię z 19-letnią Avą i fani nie kryli zdziwienia.

Zobacz wideo

Reese Witherspoon pokazała zdjęcie z córką

Aktorka wybrała się z Avą w góry na weekend, gdzie obie jeździły na nartach. Wspólne chwile Reese Witherspoon uwieczniła na zdjęciu.

Mimo że wszyscy doskonale wiedzą, że Ava wygląda jak siostra bliźniaczka swojej sławnej mamy, to jednak jej fotografie za każdym razem budzą ogromne emocje. Tym razem fani po raz kolejny nie kryli zaskoczenia.

Bliźniaczki.
Widzę podwójnie.
Czy to twoja siostra, Reese? - komentują fani.

Ciekawe, czy Ava przy okazji pójdzie w ślady mamy i zostanie aktorką? Na razie nie wiadomo. Mimo że Reese chętnie pokazuje jej zdjęcia, to jednak nie zdradza wiele na temat jej wyborów. Pewne jest natomiast, że niedawno Ava rozpoczęła studia, choć w mediach nie pojawiła się informacja, jaki kierunek wybrała. Reese nie ukrywała jednak, że moment, w którym jej córka wyprowadziła się z domu był bardzo trudny.

To bardzo trudne. Bywały momenty, że przychodziłam do jej pustego pokoju, kładłam się na jej łóżku i płakałam - mówiła Witherspoon w rozmowie w "The Ellen Show".

Reese ma świetny kontakt z córką. Obie korzystają z każdej okazji, żeby móc spędzić ze sobą czas.

KM

Więcej o:
Komentarze (9)
Reese Witherspoon pokazała zdjęcie z córką. Nie regulujcie monitorów - one naprawdę wyglądają identycznie
Zaloguj się
 • pisdal

  Oceniono 5 razy 1

  @agenciputinawon
  bardziej znana niz te wszystkie pustaki rusiny i rozenki np. grala w filmie "legalna blondynka"

 • pocomiwaszekonto

  0

  Ctr+C, Ctr+V

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX