18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Kim jest Monika Ordowska? Była dziewczyna Piotra Zelta podbija świat. Od hostessy do miliarderki [18+]

Była dziewczyna Piotra Zelta wzięła ślub z miliarderem. Kim jest Monika Ordowska i jak zasłynęła w polskim show-biznesie? Od liceum chciała być sławna. Dopięła swego, wiążąc się ze znanym aktorem. Poznajcie sylwetkę kobiety byłej partnerki Piotra Zelta.

Monika Ordowska na czerwonym dywanie po raz pierwszy pojawiła się u boku Piotra Zelta w 2012 roku. To właśnie wtedy zaczął się romans młodej dziewczyny z o dwadzieścia jeden lat starszym aktorem, który w tym czasie starał się o rozwód z żoną. Nikt nie przypuszczał, że związek pary utrzyma się długo. Plotki o przelotnej znajomości zaczęły cichnąć, gdy zakochani poinformowali o ciąży kobiety. Wspólnie pojawiali się na wielu eventach medialnych, również od razu po narodzinach córeczki Amelki. Wiadomość o tym, że Piotr Zelt nie jest jednak biologicznym ojcem dziecka, wstrząsnęła nie tylko nim!

Zobacz wideo Wygląda na to, że inny aktor serialu

Kariera Moniki Ordowskiej 

Skandal z Piotrem Zeltem wpłynął mocno na popularność Moniki. Okazało się, że biologicznym ojcem jej dziecka jest model Rafał Sieradzki. Od momentu, kiedy prawda wyszła na jaw, kobieta nie utrzymuje kontaktów z aktorem. Ordowska od zawsze pragnęła być znana i sławna. Trzeba przyznać, że się jej to udało! 

Kariera Moniki rozpoczęła się już w liceum. Dziewczyna pochodzi z podwarszawskiego Chotomowa i ma siostrę bliźniaczkę. Pierwsze kroki w show-biznesie stawiała jako modelka. Koledzy ze szkoły twierdzili, że Ordowska zawsze miała parcie na szkło. W 2008 roku kobieta postawiła na edukację i rozpoczęła studia na Uniwersytecie Warszawskim. Również w tym samym roku zdobyła tytuł "Miss Warszawy", co otworzyło jej drzwi do kariery. Monika otrzymała, dzięki wygranej w konkursie piękności, gros propozycji medialnych. 

Z początku Ordowska pojawiała się w regionalnych telewizjach. Z czasem zagrała również w kilku reklamach, aż w końcu prowadziła program TV4 "Dziewczyny z fortuną". Monika z dystansem komentowała pełnioną tam funkcję:

Kiedyś zadzwonił do mnie pan i powiedział: Poru**amy się? Został błyskawicznie rozłączony. Szkoda, może 'Dziewczyny z fortuną' zamieniłyby się na moment w sekstelefon i byłoby śmiesznie. 

Monika, będąc już w związku z Piotrem Zeltem, pojawiła się również na okładkach znanych magazynów. Pozowała nago między innymi do "Playboya". 

Niedługo po narodzinach Amelki okazało się, że aktor z "13 posterunku" nie jest jednak prawdziwym ojcem dziecka. Gdy dziewczynka miała 4 lata, matka założyła jej oficjalny profil na Instagramie i nazwała ją "minimodelką". Kobieta sama również jest mocno aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma ponad 150 tysięcy obserwatorów, którzy mogą podziwiać jej zdjęcia w skąpych strojach. 

 

Ordowska aktualnie mieszka w Stanach i całkiem nieźle sobie ułożyła życie. W poprzednim roku wyszła za mąż za miliardera. Kto by się spodziewał, że hostessa zrobi taką karierę!

BWO