Córka Kasi Tusk stawia już pierwsze kroki. Internauci są zachwyceni ich spacerem: Wycieczki z dziećmi są super

Kasia Tusk opublikowała na swoim profilu wyjątkowe zdjęcie. Widać, że jej córeczka powoli zaczyna chodzić!

Kasia Tusk bardzo długo trzymała wiadomość o swojej ciąży i porodzie w tajemnicy. Media oraz jej fani z niecierpliwością czekali aż córka byłego premiera pochwali się pierwszym zdjęciem swojego dziecka. Mimo że młoda mama w największym stopniu dba o prywatność córeczki, to teraz chętnie chwali się kolejnymi rodzinnymi zdjęciami. Blogerka do tej pory na swoich kanałach społecznościowych nie pokazała twarzy dziecka, jednak zrobił to za nią... tata, Donald Tusk. Opublikował na Instagramie zdjęcie z wizyty u papieża Franciszka, na której była również Kasia z córeczką.

Zobacz wideo Córeczka pomagała Kasi ubierać choinkę:

Kasia Tusk z córką na spacerze

Pierwsze informacje o narodzinach dziewczynki pojawiły się w styczniu 2019 roku. Kasia dodała wtedy zdjęcie z bardzo tajemniczym podpisem, ale jej fani doskonale wiedzieli, co ich idolka ma na myśli. Ostatnio córka byłego premiera wstawiła kilka fotografii z rodzinnego spaceru nad morzem. Na jednej z nich widzimy Kasię, która przytrzymuje córeczkę. Dziewczynka, która niedawno skończyła rok, stoi już na nogach, co oznacza, że robi pierwsze kroki!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Donald Tusk na spacerze z wnuczką. Dziadek na medal! Witał się też z przechodniami i robił sobie selfie

 

Fanom bardzo spodobał się rodzinny spacer nad morzem. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których obserwatorzy zachwycali się mamą i córeczką.

Niedługo będziemy oglądać Wasze pościgi za Maleństwem i Portosem.
Piękne zdjęcia, aż miło popatrzeć.
Wycieczki z dziećmi są super - pisali.

Myślicie, że już niedługo zobaczymy pierwsze zdjęcie, na którym córeczka Kasi będzie już samodzielnie chodzić?

KB

Więcej o: