Ilona Łepkowska zaniepokojona zachowaniem Małgorzaty Rozenek. "Może lepiej byłoby zostać w domu"

Ilona Łepkowska nigdy nie była specjalnie przychylna Małgorzacie Rozenek, jednak w jednym z najnowszych wywiadów pochwaliła ją i zatroskana przyznała, że bywa zaniepokojona jej zachowaniem.

Małgorzatę Rozenek i Ilonę Łepkowską nie łączy wiele, jednak to nie przeszkadza słynnej scenarzystce w obszernym wypowiadaniu się na temat prezenterki TVN. Łepkowska już dobre kilka lat temu nie szczędziła gorzkich słów pod adresem Małgosi. Głównie obrywało się jej za zbyt duże parcie na szkło i brak autentyczności. Po latach ponownie dodała swoje przysłowiowe pięć groszy na temat Małgosi, jednak tym razem była nieco bardziej wyrozumiała. 

Ilona Łepkowska niepokoi się o Małgorzatę Rozenek

W rozmowie z JastrząbPost Ilona Łepkowska wyraziła swój o dziwo podziw w stosunku do Rozenek. Scenarzystce bardzo podoba się, jak Małgosia głośno mówi o metodzie in-vitro.

To mi bardzo imponuje, że ona tak otwarcie mówi o tym, że urodziła dzieci dzięki metodzie in-vitro, i że to dziecko, którego się spodziewa, też zostało poczęte w ten sposób. Uważam, że robi bardzo dużo dobrego dzięki temu, że w ten sposób wykorzystuje swoją popularność, żeby bronić tej metody, świadczyć sobą, swoim życiem i rodziną, że to jest metoda często jedyna- zachwala Łepkowska.

Żeby nie było tak kolorowo, Ilona Łepkowska ma też pewne obawy co do zachowania Małgorzaty Rozenek. Zmartwiła ją podróż w ciąży Małgosi do Nowego Jorku. Producentka uważa, że lepiej dla jej zdrowia byłoby zostać w domu. 

Trochę się zaniepokoiłam, że poleciała do Nowego Jorku, bo uważam, że przy ciąży, która z takim trudem się udała, to może lepiej byłoby zostać w domu. Ale jest dorosłą osobą, mamą dwojga dzieci, więc sama wie najlepiej, co jej wolno, a czego nie- dodaje na łamach portalu.

Małgorzata Rozenek już od kilku dni jest w Polsce i po jej wpisach na Instagramie wnioskujemy, że jest w świetnej formie, a długi lot do Stanów Zjednoczonych nie odbił się na jej zdrowiu, czy ciąży.

RG  

Więcej o:
Komentarze (6)
Ilona Łepkowska zaniepokojona zachowaniem Małgorzaty Rozenek. "Może lepiej byłoby zostać w domu"
Zaloguj się
 • lena2505

  0

  To kiedy poród tej poduszki?

 • stanislaw.sk

  0

  Młodsza dziewczynka to Małgosia R, a ta druga - z grupy starszaków - to Ilonka Ł.
  Bardziej niegrzeczna jest ta młodsza, bo ma duże parcie na szkło niczym na stolec...

 • anty-oszolom

  0

  Kowalski zaniepokojony zachowaniem Malinowskiego.
  Kto to jest Kowalski? Nie wiem
  Kim jest Malinowski? Również nie wiem
  Czy obchodzi mnie czemu jeden niepokoi się zachowaniem drugiego? Tyle, co zeszłoroczny śnieg.
  O czym jest powyższy artykuł?
  O NICZYM.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX