Dominika Tajner pochwaliła się romantyczną fotką z partnerem. Takie zdjęcia to u niej rzadkość

Dominika Tajner od kilku miesięcy jest w związku. Póki co celebrytka nie pokazuje swojego nowego partnera w sieci, ale ostatnio uchyliła rąbka tajemnicy.

Miniony rok nie należał do najlepszych dla Dominiki Tajner. Najpierw celebrytka dowiedziała się, że Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód, a potem pojawiły się problemy zdrowotne u jej syna. Jakby tego było mało, prokurator postawił Dominice zarzuty dotyczące wyłudzenia miliona złotych kredytu. I choć z niektórymi problemami będzie mierzyć się jeszcze jakiś czas, nie zostanie z nimi sama. Tajner od niedawna znów jest szczęśliwie zakochana.

Zobacz wideo Początkowo Michał Wiśniewski i Dominika Tajner sami wyśmiewali plotki o rozwodzie...

Dominika Tajner celebruje miłość z ukochanym

Była Żona Michała Wiśniewskiego od samego początku trzyma swój nowy związek z dala od mediów. Celebrytka konsekwentnie unika odpowiedzi na pytania dotyczące jej partnera. Dziennikarzom "Faktu" udało się jednak dowiedzieć, że wybranek Tajner jest biznesmenem prowadzącym interesy w całej Europie. Jak dodała osoba z jej otoczenia, para poznała się przez wspólną znajomą.

Poznali się kilka miesięcy temu przez wspólną przyjaciółkę. Początkowo Dominika podchodziła dość chłodno do tej znajomości, ale nawet się nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej - zdradziła koleżanka Dominiki.

Po publicznym rozstaniu z liderem Ich Troje, Tajner jest bardzo powściągliwa, jeśli chodzi o pokazywanie życia prywatnego w mediach społecznościowych. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i pochwaliła się zdjęciem, na którym widać dwie dłonie w samochodzie.

Dominika Tajner z partneremDominika Tajner z partnerem Instagram/dominika_tajner

Doklejone serduszka wskazują na to, że na fotce Dominice towarzyszy jej partner. Jak widać, miłość kwitnie. Myślicie, że Tajner zdecyduje się wreszcie na to, aby pochwalić się swoim partnerem na Instagramie. Fani są bardzo ciekawi tego, jak wygląda.

Życzymy szczęścia i wytrwałości!