Doda świętowała urodziny z fanami. Ta stylizacja to prawdziwa petarda! Tylko klub się nie popisał. "Przepraszam za warunki"

Doda zawiesza karierę muzyczną, jednak jej urodzinowy koncert w klubie Glam zapamiętamy na długo. Tylko spójrzcie na jej kosmiczną stylizację! Odkrywa naprawdę dużo.

Doda lubi zaskakiwać. Zarówno swoim ciętym językiem, jak i odważnymi kreacjami. Ostatnio sporo zamieszania wywołała również jej deklaracja o tym, że planuje dłuższą przerwę od koncertowania, a swój czas poświęci branży filmowej. "Dziewczyny z Dubaju" nie będą bowiem jej ostatnim filmem. Jednak to jej ostatni urodzinowy koncert w klubie Glam przejdzie do historii.

Zobacz wideo Największe metamorfozy polskich gwiazd - Rozenek, Doda, Chylińska:

Doda w kosmicznym stroju

Doda zatroszczyła się o to, aby fani jej urodzinowy koncert zapamiętali na długo. A wszystko to za sprawą kosmicznej stylizacji. Dorota Rabczewska postawiła na niezwykle ekstrawagancki strój (a może raczej: przebranie?), który opisać możemy jako połączenie kosmicznego jednorożca (?) z seksowną czarodziejką.

 

I wszystko tego wieczoru byłoby dobrze, gdyby nie sam klub. Doda podzieliła się bowiem na swoim InstaStories ubolewaniem nad złymi warunkami, w których przyszło jej śpiewać. Przeprosiła nawet swoich fanów, że nie był to koncert, jaki sobie wymarzyła: 

Przepraszam moich fanów za wczorajsze warunki na moim koncercie. Mimo, że jest to klub moich przyjaciół (...) powinnam w końcu powiedzieć to głośno. Jak to możliwe, że w tych czasach wszyscy palą w pomieszczeniu, w którym nie da się oddychać, a co dopiero śpiewać?!? Jak to możliwe że nie jestem w stanie wziąć nawet jednego oddechu, by móc spędzić czas z moimi fanami czy dobrze się bawić na moich urodzinach? - napisała na InstaStories.

Wam też przeszkadzają wszechobecni palacze? I czy przypadła Wam do gustu kosmiczna stylizacja Dody?

JP

Więcej o: