Paul Montana wstawił roznegliżowane zdjęcie Ilony Felicjańskiej. Fani się martwią: Chyba lepiej to skasować

Paul Montana znów postanowił pochwalić się w sieci intymnym zdjęciem swojej ukochanej. Tym razem roznegliżowane zdjęcie Ilony Felicjańskiej trafiło na Instagram.

Tegoroczne wakacje Ilony Felicjańskiej i Paula Montany na Florydzie zapamiętamy na długo. Aresztowanie przez policję w Miami, sprawa pogryzienia męża w łydkę, czy całuśna sesja fotograficzna na plaży... To zostanie w naszej pamięci. Chyba nikt nie sądził, że po takich przebojach małżeństwo Montana będzie miało ochotę na kolejne podróże. A jednak! Ilona Felicjańska i Paul Montana wybrali się z synami do Egiptu. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że tym razem obędzie się bez skandali.

Zobacz wideo Skandale seksualne w Hollywood:

Paul Montana udostępnia intymne zdjęcia

Ilona Felicjańska i Paul Montana wybrali się do Egiptu, aby spędzić trochę czasu z synami modelki. Rodzinna atmosfera sprzyjała nawet rozważaniom filozoficznym, nikt nie spodziewał się kolejnego skandalu. A jednak...

Paul Montana wstawił na swój Instagram post, który może budzić niepokój. Zdjęcie przedstawia Ilonę Felicjańską odzianą jedynie w marynarkę i krawat. Takie ubranie więcej odkrywa niż zakrywa i bez problemu dopatrzymy się zarysów piersi modelki. Jej fryzura pozostawiona jest w nieładzie, na twarzy namalowane ma dziwne wąsy. Kokieteryjnie spogląda w obiektyw.

Ilona FelicjańskaIlona Felicjańska Instagram @paulmontana.life

Szczerze mówiąc, nie wiemy co o tym sądzić. Przytoczymy zatem kilka komentarzy pod postem Paula Montany:

Zaczęło się.
Chyba lepiej to skasować.
Zaraz będzie pani znowu we wszystkich magazynach plotkarskich.

Wcale nie tak dawno mąż modelki pochwalił się na Facebooku zdjęciem z bardzo intymnej, seksualnej sytuacji. 

JP